68
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi54
  • Ocen na +-12
68 ppt ?

nagie kobiety nie są atrakcyjne? (55)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

nagie kobiety nie są atrakcyjne?

Napisał(a): Gość -

Nagie kobiety moim zdaniem wcale nie są tak atrakcyjne, jak się powszechnie uważa. Dużo bardziej od nagiej kobiety nakręca mnie kobieta mało ubrana np. w bieliźnie. Nagie kobiety to już nic do odkrywania, więc nie wiem czemu kobiety tak chętnie się rozbierają i chwila moment a one hops już chcą być nagie. Spokojnie drogie panie, od nagiej kobiety lepsza jest ta, którą można rozebrać.

A Wy lubicie nagie kobiety?
INTERIA.PL

Re: nagie kobiety nie są atrakcyjne?

Tak naprawdę urodę kobiety można ocenić obiektywnie tylko w jednym momencie. Kiedy rano dopiero co wstała naga z łóżka po przespanej nocy:). Ale ja tak, lubię nagie kobiety. Lubię jak kobieta, która mi się podoba chodzi przy mnie nago po domu w samych szpilkach lub tenisówkach;).

Reklama

Napisał(a): misza55 -

AlusiaG
panmalodobry
Lubię jak kobieta, która mi się podoba chodzi przy mnie nago po domu w samych szpilkach lub tenisówkach;).
Do..tego zestawu..dodałabym jeszcze męską koszulę. Rozpiętą;)
To już nie jest naga... jest już jakaś tajemnica w niej :)

misza55
AlusiaG
panmalodobry
Lubię jak kobieta, która mi się podoba chodzi przy mnie nago po domu w samych szpilkach lub tenisówkach;).
To już nie jest naga... jest już jakaś tajemnica w niej :)
O..to przecież właśnie..chodzi autorowi..tak ?;))

Reklama

AlusiaG
panmalodobry
Dobry pomysł )
Na samą myśl o widoku jędrnych pośladków, zgrabnych nóg i piersi przebijających z poza koszuli robi mi się ciepło )

Reklama

MECHANIC
AlusiaG
panmalodobry
Dobry pomysł )
Na samą myśl o widoku jędrnych pośladków, zgrabnych nóg i piersi przebijających z poza koszuli robi mi się ciepło )
W..okolicach lędźwi ?;)

AlusiaG
MECHANIC
AlusiaG
panmalodobry
Dobry pomysł )
W..okolicach lędźwi ?;)
Dokładnie tam )
Wolę nawet nie rozpalać swojej wyobraźni co zrobiłbym z taką kobietą wychodzącą z łóżka w mojej rozpiętej koszuli ))

Junani
AlusiaG

W..okolicach lędźwi ?;)
nie, pewnie na sercu ;) :)))
ja metodą prób i błędów doszłam do wniosku, że im gorszy barchan na siebie założę, tym lepsza zabawa ;) oj wszystko zrobi, żeby to ze mnie ściągnąć :))
To..znaczy że zdrowy chłop;))) i co bardzo istotne..chemia nadal jest;)
choć..nie mam pojęcia..jaki masz staż małżeński:)

MECHANIC
AlusiaG
MECHANIC
AlusiaG
panmalodobry
Dobry pomysł )
W..okolicach lędźwi ?;)
Dokładnie tam )
Wolę nawet nie rozpalać swojej wyobraźni co zrobiłbym z taką kobietą wychodzącą z łóżka w mojej rozpiętej koszuli ))
Ja..mam ci mówić..co byś zrobił ?;))

Junani
AlusiaG

W..okolicach lędźwi ?;)
nie, pewnie na sercu ;) :)))
ja metodą prób i błędów doszłam do wniosku, że im gorszy barchan na siebie założę, tym lepsza zabawa ;) oj wszystko zrobi, żeby to ze mnie ściągnąć :))
Powinnaś jeszcze popracować nad techniką )
Najwyższy poziom osiągniesz, kiedy Twój partner w pośpiechu i podnieceniu zacznie zdzierać z Ciebie ubranie )

Napisał(a): gość -

zasobik Nagie kobiety moim zdaniem wcale nie są tak atrakcyjne, jak się powszechnie uważa. Dużo bardziej od nagiej kobiety nakręca mnie kobieta mało ubrana np. w bieliźnie. Nagie kobiety to już nic do odkrywania, więc nie wiem czemu kobiety tak chętnie się rozbierają i chwila moment a one hops już chcą być nagie. Spokojnie drogie panie, od nagiej kobiety lepsza jest ta, którą można rozebrać.

A Wy lubicie nagie kobiety?
Pewnie, najlepsze te w burkach...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • nagie kobiety
  • kobiety nago
Do góry strony: nagie kobiety nie są atrakcyjne?