Odpowiadasz na:
nagie kobiety nie są atrakcyjne?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Nagie kobiety moim zdaniem wcale nie są tak atrakcyjne, jak się powszechnie uważa. Dużo bardziej od nagiej kobiety nakręca mnie kobieta mało ubrana np. w bieliźnie. Nagie kobiety to już nic do odkrywania, więc nie wiem czemu kobiety tak chętnie się rozbierają i chwila moment a one hops już chcą być nagie. Spokojnie drogie panie, od nagiej kobiety lepsza jest ta, którą można rozebrać. A Wy lubicie nagie kobiety?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: nagie kobiety nie są atrakcyjne?

Napisał(a): Gość -

aleksandra7
spon

Prawo Godwina działa niezawodnie co powyżej udowodniłem ;P
Argumentum ad Hitlerum jest debest. ;DD

Argumentum ad Hitlerum, podobnie jak argumentum ad Stalinum (myślę, że gdyby Godwin dziś przeprowadził badania, na pewno by wyszło, że to zabieg stosowany na równo z odnoszeniem się do Hitlera, przynajmniej na forum interii) to typowa erystyka. Prawda materialna - zdjęcia, korespondencja, dokumenty - to powinna być podstawa oceny.

Potwierdziłeś jedynie, że ludzie wolą kłamstwo od prawdy. Posługują się fortelami, których nie rozumieją, bo po prostu nie mają rzetelnej wiedzy w danym temacie.

p.s. o Hitlerze sam wyjechałeś, a wcześniej o Freddiem w porównaniu do człowieka, który twierdzi, że żyje po chrześcijańsku, a najprawdopodobniej zdradzał żonę. Zostawmy to po prostu między nimi. Będą razem, dadzą dobry przykład, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. To ich sprawa, bo nikogo nie zgwałcił ani nie zabił. Żona da mu ocenę i przyjmie, lub wystawi walizki za drzwi.
Erystykę stosuję w odpowiedzi na erystykę. ;)
Czasem trochę trolluje, taka zabawa.
pzdr

spon

Argumentum ad Hitlerum, podobnie jak argumentum ad Stalinum (myślę, że gdyby Godwin dziś przeprowadził badania, na pewno by wyszło, że to zabieg stosowany na równo z odnoszeniem się do Hitlera, przynajmniej na forum interii) to typowa erystyka. Prawda materialna - zdjęcia, korespondencja, dokumenty - to powinna być podstawa oceny.

Potwierdziłeś jedynie, że ludzie wolą kłamstwo od prawdy. Posługują się fortelami, których nie rozumieją, bo po prostu nie mają rzetelnej wiedzy w danym temacie.

p.s. o Hitlerze sam wyjechałeś, a wcześniej o Freddiem w porównaniu do człowieka, który twierdzi, że żyje po chrześcijańsku, a najprawdopodobniej zdradzał żonę. Zostawmy to po prostu między nimi. Będą razem, dadzą dobry przykład, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. To ich sprawa, bo nikogo nie zgwałcił ani nie zabił. Żona da mu ocenę i przyjmie, lub wystawi walizki za drzwi.

Reklama

MagdaSisselpl przejrzałam pierwszą stronę, idę na ostatnią, a tu Hitler, biskupi....

faktycznie, gołą babą wszystko można sprzedać....

przejrzałam pierwszą stronę, idę na ostatnią, a tu Hitler, biskupi....

faktycznie, gołą babą wszystko można sprzedać....

Reklama