Odpowiadasz na:
Najbardziej przegrani prezydenci

ireneo
Temat dodał(a):
ireneo -
To tow. Duda, a zaraz po nim Pan Biedroń. Duda paskudnie wypadł gdyż przegrał w Krakowie i Warszawie. Tu to nawet z Jakim 2018. Biedroń oberwał w wychwalanym przez siebie Słupsku. Jego przegrana nie dziwi tak jak lokatora pałacu. Słupsk kierował się niskimi sondażami, a mając na uwadze możliwość ogrania tow. Dudy w I rundzie zakrzyżykowali Pana Rafała, Kazimierza . Ci którzy mają kontakty na co dzień oceniają delikwenta po zachowaniu, a nie po obietnicach. Te każdy potrafi składać. Tyle razy to już robił...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Najbardziej przegrani prezydenci

Napisał(a): Ada777 -

~shadow Pan Duda zrobił łomot Trzaskowskiemu - wygrał w 13 na 16 województw , po 5 latach rządów poprawił wynik o 3 mln ! Trzaskowski najsłabszy wynik w dziejach 1 rury , słabszy od Komorowskiego, więc bredź dalej !
Ale mi pan co czyści buty dziadkowi prezesowi.

Re: Najbardziej przegrani prezydenci

Napisał(a): Ada777 -

~gość Tak oddziaływuje siła rażenia TVN-u - niestety! Całe szczęście ta stacja jest na skraju bankructwa, podobnie jak lewactwo w Polsce.
Idiotyzm , kłamstwa i złodziejstwo TV PIS nie zna granic.

Reklama

Re: Najbardziej przegrani prezydenci

Napisał(a): Ada777 -

Kraków nie chce znać swojego mieszkańca , nawet uczelnia UJ ma gdzieś ucznia łamiącego konstytucje i nigdy o nim nie wypowiadali się dobrze., gdzie ten biedak zamieszka po kadencji, bo do Krakowa długopisa nie wpuszczą.

Re: Najbardziej przegrani prezydenci

Napisał(a): ~długopisnakorbkę -

~gość
~gość Dobrze się czujesz? Duda wygrał pierwsza turę z potężną przewagą.
Teraz niech się Trzaskowski martwi skąd wsiąść jakieś 60 % głosów poparcia.
Czajkowski potrzebuje 4 miliony dodatkowych głosów. Skąd, pytam się?
Z kapelusza. Kumple z peło będą głosować na kilka kart, sprawdzony sposób.

Reklama