Odpowiadasz na:
Najbrzydsze auto świata to według mnie...?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Dzisiaj natknęłam się na artykuł dotyczący najbrzydszych samochodów świata. Czy według Was też najbrzydszym samochodem jest biedna Multipla czy właśnie takim samochodem jeździcie? Ja chyba nabrałam do niej takiego nastawienia właśnie przez te wszystkie komentarze. :) http://motoryzacja.interia.pl/na-luzie/najbrzydsze-europejskie-samochody-zdjecie,iId,2240234,iAId,234068j

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Najbrzydsze auto świata to według mnie...?

Napisał(a): Gość -

Definitywnie multipla... a dodatkowo, autem, na które nie mogę patrzeć i wywołuje we mnie odrzucenie jest Renault Thalia - no ten sedan to totalna porażka..

Napisał(a): WednesdayTEN -

Junani
WednesdayTEN Peel Trident nie był zbyt uroczy...

...ale były to inne czasy :P
serio nie ma nowszych tematów?? O_O ;)))
Nowe tematy namnażają się nieustannie, ale... jakoś są mało porywające. A do tego temaciku coś mi wpadło w oko to napisałem ;)

A kiedyś był taki cudak jak Horsey Horseless - i w tej głowie był bak, o! Ale to były pra-początki...

Napisał(a): Gość -

WednesdayTEN Peel Trident nie był zbyt uroczy...

...ale były to inne czasy :P
serio nie ma nowszych tematów?? O_O ;)))