11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń13
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +32
11 ppt ?

Najgorsze jest to, że dwóch NAJGORSZYCH kandydatów ma najwyższe poparcie i nic się w tym kraju nie zmieni. (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Najgorsze jest to, że dwóch NAJGORSZYCH kandydatów ma najwyższe poparcie i nic się w tym kraju nie zmieni.

Napisał(a): gość -

Andrzej Duda i Trzaskowski, dwóch najgorszych kandydatów na Trzaskowskiego głosują przeciwnicy PiSu, reprezentuje partie krętaczy, oszustów, kłamców i złodziei. Na Dudę glosują przeciwnicy PO, a on jest marionetką i długopisem dyktatora i partii, która okrada pracujących ludzi i rozdaje darmozjadom.

I tak to będzie się toczyć. Nic się w tym kraju nie zmieni. Nigdy, bo ludzie jak lemingi dają się w ten schemat i tą niekończącą się opowieść duopolu POPISu wciągnąć.

Wszyscy pozostali kandydaci są lepsi od tych dwóch, ale każdy myśli, że trzeba głosować na przeciwnika ugrupowania, którego nienawidzi, a tak naprawdę PO i PiS to najlepsi kumple i wykłócają się na sali sejmowej, w mediach po sobie jadą, ale jak kamery znikają to się poklepują po plecach, śmieją z was, że kupiliście ten ich konflikt i ustalają między sobą scenariusz na następne lata i warty przy korycie.
INTERIA.PL

Re: Najgorsze jest to, że dwóch NAJGORSZYCH kandydatów ma najwyższe poparcie i nic się w tym kraju nie zmieni.

Napisał(a): ~gość -

Ale PiS i PO mają razem zdecydowaną większość, a w demokracji większość rządzi. Jakość pozostałych kandydatów nie ma znaczenia, bo większość ich zwyczajnie nie chce.

Reklama

Re: Najgorsze jest to, że dwóch NAJGORSZYCH kandydatów ma najwyższe poparcie i nic się w tym kraju nie zmieni.

Napisał(a): zmianynaziemi -

No ...dobre. :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Najgorsze jest to, że dwóch NAJGORSZYCH kandydatów ma najwyższe poparcie i nic się w tym kraju nie zmieni.