224
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń924
  • Odpowiedzi215
  • Ocen na +0
224 ppt ?

najlepsza dieta czyli jaka? (216)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

najlepsza dieta czyli jaka?

Napisał(a): ~Monika27 -

Chce schudnac, a w internecie az roi sie od diet. Oczywiscie kazda z nich uwazana jest za najlepsza diete, jedyna skuteczna i najmniej uciazliwa. Prosze, pomozcie kobiety, ktora z nich rzeczywiscie dziala? Nie chce sie jakos strasznie forsowac, raczej zrzucic kilka nadprogramowych kilogramow, ktore sie ostatnio uzbieraly. Czy od razu trzeba przechodzic na jakas restrykcyjna diete? Za gory dziekuje za pomoc :)
INTERIA.PL

Re: najlepsza dieta czyli jaka?

Napisał(a): ~Elżbieta -

U mnie podstawą było zmniejszenie porcji.Zastosowałam zasadę mniej a częściej.I wykluczenie ptasiego mleczka.I to by było na tyle jeżeli chodzi o zmianę nawyków żywieniowych.Resztę pracy wykonał Foreverslim.Bez potu i łez w trzy miesiące jestem lżejsza o 11 kg nawet kilogram więcej niż planowałam.

Reklama

Napisał(a): ~Sonia -

Mi Slimunox pomógł pozbyć się sporej nadwagi.Dzięki dobrze skomponowanemu składowi tych tabletek w trakcie brania nie ma napadów głodu ,nie miałam chęci sięgania po słodycze.Mam nadzieję że już więcej nie przytyję ale jakby coś takiego się zdarzyło to bez wahania sięgnę po te tabletki jeszcze raz.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Asia -

Odchudzać warto się z głowa. Ja też mam bzika na punkcie zdrowej sylwetki, ale że nie znam sie za bardzo na tym to postanowiłam sie zapisać do szkoły policealnej na kierunek specjalista ds dietetyki. własnie ja tak zrobiłam, bo ciągle maiłam efekt jojo. Ta szkoła to nazywa sie Nova, w Olsztynie. Jestem pozytywnie nastawiona, zobaczymy czy coś to da.

Napisał(a): ~ved -

Z tych lepszych ziół na odchudzanie to Slim Herbal System, bo masz w herbatach uwzględnione najważniejsze zioła powiązane z regulacją metabolizmu. Działa. Po miesiącu regularnego picia zacząłem dostrzegać zmiany. No i mniej jem. To już obowiązkowo.

Napisał(a): ~Chuda -

Chcesz sprawnie i skutecznie schudnąć to polecam zapisać się na kurs dietetyki lud do szkoły policealnej. ja właśnie na taki pomysł wpadłam bo miałam odwieczny problem z efektem jojo i postanowiłam zapisać się do szkoły na kierunek specjalista do spraw dietetyki, można tu zdobyć wiele info przydatnych podczas diety ale tez można dzięki temu zdobyć zawód. Te wszystkie diety z neta to zwykle męczarnia. a efekt ciężko utrzymać. Jakby co to polecam szkołę Nova
« Wróć do tematów
Do góry strony: najlepsza dieta czyli jaka?