8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń191
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +-2
8 ppt ?

Najlepsza metoda antykoncepcyjna dla 17latki (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Najlepsza metoda antykoncepcyjna dla 17latki

Napisał(a): Gość -

Witam, od niedawna zaczęłam współżyć. Zależy mi na 100% pewności i zabezpieczeniu. Mam 17 lat i nie planuję szybko zajść w ciążę. Bardzo proszę o dobre porady. Jaka metoda antykoncepcji jest według was najlepsza?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Najlepsza metoda antykoncepcyjna dla 17latki

Napisał(a): Tris -

solejla Zależy mi na 100% pewności
Takie ,,ale", że żadne środki antykoncepcyjne nie dają 100% pewności, zawsze jest to ryzyko zajścia w ciążę, więc ja bym ci poleciła dobrze się nad tym zastanowić.
solejla Jaka metoda antykoncepcji jest według was najlepsza?
Najlepsze są oczywiście tabletki antykoncepcyjne, ale z tym trzeba się udać do ginekologa, a że jesteś niepełnoletnia jeszcze, wątpię by ginekolog przepisałby ci te tabletki bez zgody rodziców, na pewno nie ma takich uprawnień.

Reklama

Napisał(a): gość -

gość Tris, powiedz mi dziewczyno, czy Ty nie widzisz, że stajesz się śmieszna wyrywając się z odpowiedzią niemal w każdym temacie?
Wyluzuj, radzę z życzliwością:)
Ale ona wszystko wie. ciocia dobra rada:))))))))

Napisał(a): beddame -

[cytat kogo=solejla]Witam, od niedawna zaczęłam współżyć. Zależy mi na 100% pewności i zabezpieczeniu. Mam 17 lat i nie planuję szybko zajść w ciążę. Bardzo proszę o dobre porady. Jaka metoda antykoncepcji jest według was najlepsza?

[image]000314LYD9657LC0[/image]

Wstrzemięźliwość!!!!

Reklama

Napisał(a): beddame -

Siyu
beddame
solejla Witam, od niedawna zaczęłam współżyć. Zależy mi na 100% pewności i zabezpieczeniu. Mam 17 lat i nie planuję szybko zajść w ciążę. Bardzo proszę o dobre porady. Jaka metoda antykoncepcji jest według was najlepsza?
Zdjęcie

Wstrzemięźliwość!!!!
Kartka papieru i szklanka wody...
Kartkę mocno ścisnąć miedzy kolanami i dochodzimy do najważniejszego czyli wody.
Tu jak w większości środków anty jest ważna pora zażycia... A więc czy przed czy po... A wiec w przypadku tej metody wypijamy szklankę wody... zamiast :)

A na poważnie, tabletki Anty dla kobiet i gumki dla panów, lepszej metody nie ma, wszelkie naturalne... kalendarzyki to w tak młodym wieku zazwyczaj kończą się uroczym maleństwem :)

Pozdrawiam
moze spirala chociaz nie wiem ile trzeba miec lat by sobie ja wlozyc i czy jest 100% bezpieczna :)

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Najlepsza metoda antykoncepcyjna dla 17latki