Komentarze (126)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~6pack -

wszystkie te cwiczenia lepsze i gorsze nie zmienia starej prawdy ze brzuch sie robi w kuchni
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~stefan -

Tu chyba podano zestaw dla początkującego bo z tego co zauważyłem to pakerzy z wielkimi sześciopakami używają tylko tych niepolecanych zestawów - kółko, maszyny, ławka rzymska:)
Zresztą już zrzucenie sadła z brzucha daje fajny efekt
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~tomek -

ja nie lubie cwiczyc na maszynach chociaz jak sie trenuje z trenerem to on troche pomaga i mowi jak wykorzystac niektore maszyny zeby rzeczywiscei daly lepszy efekt niz cwiczenie na wolnych ciezarach. Zacząłem treningi personalne w Body Sense i efekt jest duzo lepszy
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Wojteg -

A daloby sie w jeden dzien ? Ten kaloryfer zrobic ? :D
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~ARTUR -

Czasem nie widac efektow przez to że mieśnie się przyzwyczajają jeżeli ciagle wykonujemy te same cwiczenia. Warto co jakis czas np 3-4 tygodnie zmieniac zestaw cwiczen żeby miesnie musialy sie bardziej angażować. Tak mi poradził trener w Saturn Fitness jak ostatnio byłem na treningu i rzeczywiście, poza tym, zśe aktywizuje to inne mięśnie to też dla mnie trening jest ciekawszy
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Marcin -

Fajny artykuł. W pełni zgadzam się, z tym co napisano na początku, że przede wszystkim trzeba spalić tłuszcz na brzuchu. Osobiście uważam, że do tego wystarczą gry zespołowe takie jak koszykówka, piłka nożna, czy ręczna. Dodatkowo takie dyscypliny są ciekawsze i integrują zespoły. Ciekawe narzędzie do organizacji gier zespołowych można znaleźć na tuzagram.pl
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Mario -

Ćwiczenia ćwiczeniami, ale ważna jest jeszcze dieta- bez tego nie ma efektów. Dobry jest program w tvn meteo active- dla tych którzy zaczynają ćwiczyć- Darek Brzeziński prowadzi (trener personalny aktorów) i też wspomina często o diecie. Ja na jego stronie jeszcze sporo doczytałem i odkąd stosuję się do tych wskazówek, czuję się znacznie lepiej i ćwiczę wydajniej.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~hvk -

A co ze strapami do unoszenia nóg w zwisie.nie angażuje się już trenowanych ramion i barków. Ja osobiście polecam. Nie sądzę żeby droższe było lepsze i w tym przypadku jako ze sam kupiłem solidny i wygodny zestaw za równowartość 50zł
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz