14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń628
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +0
14 ppt ?

Najlepsze książki kucharskie (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Najlepsze książki kucharskie

Napisał(a): Gość -

Polecam starą, poczciwą "Kuchnię polską" - było kilka wydań (Państwowe Wydawnictwo Ekonomiczne), a książka ma już swoje lata. Właściwie towarzyszy mi od początku przygody z gotowaniem - kiedyś w kuchni Mamy, teraz mam własną, zakupioną na aukcji. Poza informacjami praktycznymi nt. jedzenia mnóstwo przepisów o różnym stopniu trudności. Wszystkie sprawdzone, dokładnie opisane. Wielki tom, a wydatek mały - można kupić już za kilka złotych. Szczerze polecam i życzę miłych przygód z gotowaniem. Pozdrawiam.

Mole3 Polecam starą, poczciwą "Kuchnię polską" - było kilka wydań (Państwowe Wydawnictwo Ekonomiczne), a książka ma już swoje lata. Właściwie towarzyszy mi od początku przygody z gotowaniem - kiedyś w kuchni Mamy, teraz mam własną, zakupioną na aukcji. Poza informacjami praktycznymi nt. jedzenia mnóstwo przepisów o różnym stopniu trudności. Wszystkie sprawdzone, dokładnie opisane. Wielki tom, a wydatek mały - można kupić już za kilka złotych. Szczerze polecam i życzę miłych przygód z gotowaniem. Pozdrawiam.
Też chyba widziałam te kuchnię u Mamy. teraz jest bardzo wiele książek ale jak się zajrzy do środka to przepisy z jakimis składnikami z księżyca albo dziczyzna, sarnina lol

Pierwszą książkę o gotowaniu dostałam od taty i to było coś bo przywieziona z Rosji. Książka po polsku pod nazwą Kuchnia polska okładka byla biała z latani została bez okladki miękkiej i jest niebieską obecnie SUPER pomoc zawsze.Wiele innych mieszka u mnie w kuchni : Przysmaki z róznych stron świata- 2001r., Domowe przetwory - 2009r.,Poradnik gospodyni - 1992r - super ksiązka ale o wszystkim ( gotowanie, szycie, ogrod, dzieci, gospodarstwo - wszystko) Poradnik Babci Aliny, Obecnie jestem pod urokiem książek o kuchni danych regionów Polski - Warnia i Mazury, Pomorz i inne. Pierwszą książkę kup bardzo prostą np. Moja Pierwsza Książka Kucharska dla dzieci - taką zakupiłam dla chrześnicy i to co tam jest to naprawde podstawy, gdyby wszyscy umieli zrobic to co ona zawiera było by nieźle.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Najlepsze książki kucharskie