9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń52
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +-14
9 ppt ?

Najlepsze techniki relaksacyjne! (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Najlepsze techniki relaksacyjne!

Napisał(a): ~buddystka -

Jakie są wedlug Was najlepsze techniki relaksacyjne? Macie jakies swoje ulubione sposoby na relaks po ciężkim dniu? :)
Ja najbardziej lubie wziąć gorąca kąpiel przy zapalonych świecach i nastrojowej muzyce, albo pomedytować.
To moje ulubione techniki relaksacyjne :) A jakie są Wasze?
INTERIA.PL

Re: Najlepsze techniki relaksacyjne!

Napisał(a): Gość -

Ja też uwielbiam medytować przy odpowiedniej muzyce, kadzidełkach i świeczkach. Czuję się po tym rewelacyjnie.
Niekiedy jest tak, że puszczam sobie samą muzykę typu odgłosy zwierząt, gongi tybetańskie, szum morza itp.
Relaksuję się również wykonujac prace domowe.
Dla każdego coś dobrego.

Reklama

Reklama

Napisał(a): nataliaglik -

Ja też tak mam. Jest ze mnie taki mały nerwusek. Szczególnie w pracy jak coś nie idzie po mojej myśli. Nie przepadam również za poniedziałkami bo czesto łapię przez nie doła. Pomagają techniki relaksacyjne. Na stronie jest ich opis
http://www.po(...)loscia/

Możesz sobie tutaj zerknąć i poczytać sobie o tym co może Ci pomóc....Sama staram się sobie pozwalać na drobne przyjemności.

Reklama

Napisał(a): Martula81 -

vallenrdo No właśnie często tak mam, że się szybko denerwuję. Nie wiem jak to ogarnąć?
vallenrdo ze mnie też ostatnio straszny nerwus... dotarło do mnie, że brakuje mi w organizmie magnezu. Warto go uzupełniać najlepiej w naturalny sposób (gorzka czekolada), a jak nie, to suplementami. Piję dużo kawy w ciągu dnia i dużo wody, wypłukuję przez to ważne składniki z mojego organizmu. Biorę magnez z powrotem od 3 dni i czuję się zupełnie inaczej, spokojniej.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Najlepsze techniki relaksacyjne!