2 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń166 tys.
  • Odpowiedzi882
  • Ocen na +1 tys.
2 tys. ppt ?

Najnowszy sondaż. Kto wygra w drugiej turze? (883)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Najnowszy sondaż. Kto wygra w drugiej turze?

Napisał(a): ~ja6 -

~JAR HEHEHEHE PRECZYTAŁEM NAGŁÓWEK I JUZ WIEDZIAŁEM KTO WEDŁUG INTERII WYGRA 2-GA TURE.CZY ONI NIE PRZESTANĄ SIE WYGŁUPIAC Z TYMI SADARZAMI NA KOREZYŚĆ TRZASKA.????PRZECIEZ TO JUŻ SMIESZNE.
Pośmiejemy się za 2 tygodnie pisio.rku

Reklama

Napisał(a): ~gość -

[b][/b]
~jerzy
~gość Marsz Niepodległości, czy Marsz Równości?
Marsz Niepodległości pod butem amerykańskiego okupanta?? Nie szalej...
Pamiętam i widziałam but i knut sowieckiego okupanta. Pamiętam ILU nas wymordowali. Pamięßam jak i czego Polakom zakazywali i można było trafić do łagrów. Ze strony USA nic takiego nie zaznaliśmy, więc dlaczego łżesz ??

Reklama

Napisał(a): ~rura -

~gość [b][/b]
~jerzy
~gość Marsz Niepodległości, czy Marsz Równości?
Marsz Niepodległości pod butem amerykańskiego okupanta?? Nie szalej...
Pamiętam i widziałam but i knut sowieckiego okupanta. Pamiętam ILU nas wymordowali. Pamięßam jak i czego Polakom zakazywali i można było trafić do łagrów. Ze strony USA nic takiego nie zaznaliśmy, więc dlaczego łżesz ??
Ale to Amerykanie sprzedali nas dla Rosjan

Napisał(a): ~Józef -

To co moi milusińscy. Z waszych wypowiedzi wynika że ludzie POKO nie kradną. Na co wyście głowy pozamieniali? Może pamięć nie dopisuje? Te wypociny są żałosne. Prawda że PIS to obciach, ale POKO to ZGROZA - i to nie polska. Trzaskowski prezydentem - to chyba kpiny!!!!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/najnowszy-sondaz-kto-wygra-w-drugiej-turze-tematy,dId,3499436,strona,52?parametr=zobacz_takze&iwa_source=
Do góry strony: Najnowszy sondaż. Kto wygra w drugiej turze?