Odpowiadasz na:
Najnowszy sondaż. Kto wygra w drugiej turze?

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Pierwszą turę wygrał Duda z przewagą ok. 13 punktów procentowych nad Trzaskowskim. A jak będzie w drugiej turze? Według sondażu IBRiS dla WP Trzaskowski może liczyć w drugiej turze na 48,1%, a Duda - zaledwie na 45,8%. Reszta badanych nie wie, na kogo zagłosować. Badanie wykonano tuż przed rozpoczęciem ciszy wyborczej. Jak sądzicie, czy takie wyniki się utrzymają? Trzaskowski ma szansę zmobilizować elektorat głosujący na innych kandydatów opozycyjnych w takim stopniu, by przegonić obecnie urzędującego prezydenta?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Najnowszy sondaż. Kto wygra w drugiej turze?

Napisał(a): gość -

Niech nowy zarzad Polsatu zwolni Admina od komentarzy i Admminke z forum i oglosi w dziale Do Admina, bo inaczej nie zarobi na Interii. Maja byc nowe porzadki, moje wpisy nietykalne, inaczej pojdziecie na dno!

Ponizej porady co zrobic aby pozbawic zyskow komercyjne grupy medialne.
Wyczysc internet ze zbednych elementow i ciesz sie czystymi witrynami!

Na mobilnych przegladarkach Firefox (otwarto zrodlowa fundacji Mozilla), Kiwi (Estonski klon wlasnosciowego Chrome firmy Google), lub Yandex Browser With Protect (licencja jeszcze norweskiej Opery na kompresje danych dla rosyjskiej firmy, odpowiednik Google w obcej przestrzeni spoleczo gospodarczej i prawnej, co jest dla nas korzystne), opartych o silnik Blink Chromium, mozna instalowac darmowe rozszerzenia, napisane pierwotnie dla desktopowego Chrome z chrome google com/webstore/ i mozilla org/pl/android
Na komputerach stacjonarnych, laptopach, wszystkie przegladarki na Chromium od zawsze moga instalowac rozszerzenia.

Najlepszym, z przyjaznym interfejsem, pewnym rozszerzeniem do blokowani reklam,trackerow,antyblockerow, koparek crypto walut, przekretow SMS, Malware, komunikatow cookies, RODO i wiele wiecej (wykrywa i ostrzega przed wejsciem na witryny z Phishingiem), ale tylko w przegladarkach, jest Adguard Adblocker 3.x.x - po instalacji wlacz w opcjach wszystkie (nie tylko bazowe) polskie i angielskie listy regul i modul niewidzialnosci Stealth Mode).

Na stronie domowej adguard com/pl/welcome html jest tez platna, dozywotnia wersja (filtrowanie globalne) osobnej aplikacji Adguard(nie ma w sklepie Google), ktora usuwa reklamy i inne zbedne elementy (wykrywa i trwale blokuje wejscie na witryny z Phishingiem, plus lokal DNS i kontrola rodzicielska) z wszystkich aplikacji typu Youtube, VOD, Facebook, przegladarki, itp., na wszystkich systemach mobilnych i stacjonarnych lacznie z iOS, ale bez Linuxa.

Trzecia wersja Adguard, to tzw., Adguard bloker zawartosci, ktory dziala tylko z mobilna przegladarka Yandex i Samsung Internet Browser. Jest w formie darmowej aplikacji dostepnej w sklepie Google, ale to mocno okrojona wersja pelnego rozszerzenia, z tym ze dobra na slabe, lub bardzo stare smartfony i tablety. Po instalacji trzeba ja uaktywnic w opcjach przegladarki. Raz uruchamiasz, aktywujesz listy filtrow, bo nie wszystkie potrzebne sa domyslnie wlaczone i zapominasz. Bedzie dzialac zawsze. Wejdz na polska strone domowa Adguard po wiecej informacji.

Nie polegac na wbudowanych blockerach w przegladarki, bo albo sa sprzedane i puszczaja reklamy i elementy sledzace sponsorow, albo maja niewielka ilosc list, wiec nie moga sie rownac z zewnetrznymi renomowanymi blockerami jak Adguard, uBlock Origin i Nano.

Aby wejsc, zobaczyc dodatki i moc zainstalowac dowolne rozszerzenia trzeba na webstore wchodzic z ktorejs z wymienionych mobilnych przegladarek w trybie komputerowym, lub w prawym dolnym rogu kliknij przycisk pelny ekran, wiec najpierw na smartfonie, lub tablecie zainstaluj ze sklepu (Google Play) ktoras z zalecanych przegladarek. Polecam szczegolnie Yandex Browser With Protect w wersji Alpha, czyli na najnowszym jadrze Chromium - mnostwo opcji ustawien i mozliwosci, w tym szyfrowanie do publicznych hotspotow i modul anty Malware. Oprocz dodatkow dla Chrome wersja Alpha umozliwia instalacje rozszerzen napisanych dla desktopowej Opery z addons opera com/pl/
To obecnie najbardziej zaawansowana mobilna przegladarka (ma tez wersje desktop, wiec mozliwosc synchronizacji miedzy wersjami, która dla laika jest trudna w konfiguracji i bez polskiego jezyka interfejsu), ale z tlumaczem lepszym od tego z Google.

Nie wiesz co to rozszerzenia? To male programy rozszerzajace mozliwosci standardowych przegladarek internetowych. Chcesz pozbyc sie reklam i innych zbednych widocznych i niewidocznych elementow sledzacych witryn internetowych, to instalujesz w przegladarce rozszerzenie pisane przez ludzi niekomercyjnych. Aktywujesz filtrujace listy regul i masz czysty i bezpieczny internet.

Re: Najnowszy sondaż. Kto wygra w drugiej turze?

Napisał(a): gość -

Już samo to, że w sondażach może mieć ten zydokomuch więcej niż 40% uwłacza mi jako Polakowi i pamięci poległych w wojnach i powstaniach o niepodległość Polakom...

Reklama

Re: Najnowszy sondaż. Kto wygra w drugiej turze?

Napisał(a): ~gość -

taie
~gość
taie
Blandare51 I kto? Kto wygrał? No kto?
Nie wiem kto wygra - ja stawiam na Robertsona i O`Sullivana .

Ale wiem kto przegrał w wyborach - P o l s k a

Na naszych oczach następuje IV rozbiór .
Targowica sprzedaje nasz kraj jankesom - jedyna szansa że "świński blondyn" zza oceanu w jesieni nie wygra wyborów i pełna okupacja nie dojdzie do skutku .
Szkoda że nie mamy nikogo jak Kościuszko - wiedział by co zrobić z targowicą - bis.
Ruski z Moskwy, to kiedy "pół Polski zamkniesz"? Co szukasz naczelnika więzienia?
Pacjencie z Tworek do kiedy masz przepustkę ?
A ty od kiedy masz przepustka w Rosji?

Re: Najnowszy sondaż. Kto wygra w drugiej turze?

Napisał(a): ~gość x -

~głos Sondaże to tylko element gry wyborczej, Trzaskowski nie ma szans, wygra Andrzej Duda.
wygrali pretorianie

Reklama