Odpowiadasz na:
Najnowszy sondaż. Kto wygra w drugiej turze?

apollo87
Temat dodał(a):
apollo87 -
Pierwszą turę wygrał Duda z przewagą ok. 13 punktów procentowych nad Trzaskowskim. A jak będzie w drugiej turze? Według sondażu IBRiS dla WP Trzaskowski może liczyć w drugiej turze na 48,1%, a Duda - zaledwie na 45,8%. Reszta badanych nie wie, na kogo zagłosować. Badanie wykonano tuż przed rozpoczęciem ciszy wyborczej. Jak sądzicie, czy takie wyniki się utrzymają? Trzaskowski ma szansę zmobilizować elektorat głosujący na innych kandydatów opozycyjnych w takim stopniu, by przegonić obecnie urzędującego prezydenta?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Najnowszy sondaż. Kto wygra w drugiej turze?

Napisał(a): ~gość -

taie
~gość
taie
Blandare51 I kto? Kto wygrał? No kto?
Nie wiem kto wygra - ja stawiam na Robertsona i O`Sullivana .

Ale wiem kto przegrał w wyborach - P o l s k a

Na naszych oczach następuje IV rozbiór .
Targowica sprzedaje nasz kraj jankesom - jedyna szansa że "świński blondyn" zza oceanu w jesieni nie wygra wyborów i pełna okupacja nie dojdzie do skutku .
Szkoda że nie mamy nikogo jak Kościuszko - wiedział by co zrobić z targowicą - bis.
Ruski z Moskwy, to kiedy "pół Polski zamkniesz"? Co szukasz naczelnika więzienia?
Pacjencie z Tworek do kiedy masz przepustkę ?
A ty od kiedy masz przepustka w Rosji?

Napisał(a): ~gość x -

~głos Sondaże to tylko element gry wyborczej, Trzaskowski nie ma szans, wygra Andrzej Duda.
wygrali pretorianie

Reklama

Napisał(a): taie -

~gość
taie

Targowica sprzedaje nasz kraj jankesom - jedyna szansa że "świński blondyn" zza oceanu w jesieni nie wygra wyborów i pełna okupacja nie dojdzie do skutku .
Szkoda że nie mamy nikogo jak Kościuszko - wiedział by co zrobić z targowicą - bis.
Ruski z Moskwy, to kiedy "pół Polski zamkniesz"? Co szukasz naczelnika więzienia?
Pacjencie z Tworek do kiedy masz przepustkę ?

Napisał(a): ~gość -

taie

Reklama