125
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +24
125 ppt ?

Najnowszy sondaż przedwyborczy. Czekają nas niespodzianki? (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Najnowszy sondaż przedwyborczy. Czekają nas niespodzianki?

Napisał(a): apollo87 -

Jak podaje Instytut Badań Spraw Publicznych, który przygotował sondaż przedwyborczy dla Radia ZET i Newsweeka, gdyby Polacy szli na wybory pod koniec kwietnia, wygraną uzyskałby PiS z 40,25%. Przewaga nie jest jednak tak znacząca, jak w przypadku wielu innych ostatnich badań - Koalicja Europejska uzyskałaby 37,69%.
Z sześciu startujących ugrupowań do PE weszłyby poza PiS i KE jeszcze dwa. Myślicie, że Kukiz i Wiosna? Otóż nie! Próg poza Wiosną (10,97%) przekroczyła jeszcze Konfederacja (5,6%). Wygląda na to, że Kukiz'15 (3,72%) i Lewica Razem (1,3%) pozostaną poza Parlamentem Europejskim.
Jak myślicie, te wyniki będą miały przełożenie na majowe wybory? A w brukselskich ławach znów zasiądzie Janusz Korwin-Mikke?
INTERIA.PL

Re: Najnowszy sondaż przedwyborczy. Czekają nas niespodzianki?

Napisał(a): Blandare51 -

"Najnowszy sondaż przedwyborczy. Czekają nas niespodzianki?" - Jakież to w kraju nad Wisłą mogą nas jeszcze spotkać niespodzianki? Mnie już nic nie zaskoczy, nie zdziwi... Mamy już wszystko cóż nam więcej trzeba?

Reklama

Napisał(a): ~jahu -

Sondaże to jedna z form manipulowania opinią społeczną. Ich wyniki można sobie w buty wsadzić. Wyniki takich sondaży są zgodne z tym co sobie zażyczył zamawiający i zgodne z aktualnymi potrzebami politycznymi. Rzeczywiste poparcie dla PiS to 10 do 12%.

Reklama

Napisał(a): ~DANA -

~Guho
~gość Lepszy Korwin jak tumany z PO na czele z Lewandowskim, Thun czy Piterą co za kasę Sorosa głosują przeciw interesom Polski.
Mogę zagłosować na penisa byle nie na analfabetów z PiS!!

PRECZ Z PISIORAMI JA NIE CHCĘ ŚREDNIOWIECZA!!
to takie piękne,europejskie wartości, równość i szacunek ale tylko dla emigarntów?

Napisał(a): ~Kujon -

~gość Lepszy Korwin jak tumany z PO na czele z Lewandowskim, Thun czy Piterą co za kasę Sorosa głosują przeciw interesom Polski.
Lepsze PO niż nieudacznicy z Pisu co pod rączkę z Putinem zdemolowali Polskę i wieją po kaskę do Brukseli

Reklama

Napisał(a): ~sara -

~Guho

PREC[b][/b]Z Z PISIORAMI JA NIE CHCĘ ŚREDNIOWIECZA!!
Sredniowiecze masz w głowie.

Napisał(a): ~gość -

~Kujon
Lepsze PO niż nieudacznicy z Pisu co pod rączkę z Putinem zdemolowali Polskę i wieją po kaskę do Brukseli
Tam już jest platformiarz, nieudacznik, donosiciel , który gustuje w makreli i makaronie

Napisał(a): ~wyborca -

Ludzie Tusk reprezentuje politykę lukrowaną,jak swego czasu p.Kw.......ki.Trzeba spoglądać na treść a nie obwolutę.Czyjeś dokonania,czy zasługi dla Rodaków są ważne.Porównajcie a znajdziecie właściwy wybór.

Napisał(a): ~Ewa -

~Guho

PRECZ Z PISIORAMI JA NIE CHCĘ ŚREDNIOWIECZA!!
I to zapewne wypowiedz mądrego i inteligentnego z koalicji.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Najnowszy sondaż przedwyborczy. Czekają nas niespodzianki?