6
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń64
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +0
6 ppt ?

Najpiękniejsze kobiety to te, które śpiewają arie operowe… (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Najpiękniejsze kobiety to te, które śpiewają arie operowe…

Napisał(a): ~miłosz -

Ostatnio odkryłem swoją nową miłość, właśnie arie operowe. Gdy byłem młodszy to wydawały mi się nudnym zawodzeniem, ale chyba dojrzałem na tyle, by wreszcie rozumieć ich piękno oraz dostrzegać niesamowity talent śpiewaków obu płci. Jednak to kobiety śpiewające arie zdają mi się podwójnie piękne, obdarzone niezwykłą zmysłowością i siłą. Gdy słucham ich głosu, wyobrażam sobie, że są wręcz mitycznymi boginiami! Nie ma wspanialszego i bardziej wzruszającego talentu jak właśnie śpiew, umiejętność wypowiadania słów tak melodyjnie i z taką mocą. Czy lubicie arie operowe? Co czujecie gdy ich słuchacie? A może macie jakieś ulubione arie oraz śpiewaków operowych? Ja rozpływam się przy „Carmen” w wykonaniu Marii Callas. Ile bym dał za taką żonę, taką namiętną i ekspresyjną! Podajcie najpiękniejsze arie operowe jakie znacie :)
INTERIA.PL

Re: Najpiękniejsze kobiety to te, które śpiewają arie operowe…

Napisał(a): ireneo -

Załączniki:

Re: Najpiękniejsze kobiety to te, które śpiewają arie operowe…

Napisał(a): Viper1964 -

Skoro lubisz kobiety z pieknym glosem to ja ci zaproponuje gwiazde opery i to co lubiles wczesniej.NIGHTWISH..Tarja Soile Susanna Turunen-Cabuli, występująca jako Tarja Turunen – fińska piosenkarka, obdarzona sopranem lirycznym sięgającym ponad trzech oktaw. Była członkini zespołu Nightwish, w którym działała przez dziewięć lat, użyczyła głosu na pięciu albumach studyjnych grupy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Najpiękniejsze kobiety to te, które śpiewają arie operowe…