14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +33
14 ppt ?

najpiękniejsze miejsca w Polsce (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

najpiękniejsze miejsca w Polsce

Napisał(a): ~Ina -

Siedzę sama w domu i brakuje mi podróży. Zwykle jeżdżę za granicę, ale obawiam się, że przez dłuższy czas będzie to dla mnie niedostępne. W związku z tym chciałabym się naszykować na krajowe zwiedzanie. Powiedzcie, jakie waszym zdaniem są najpiękniejsze miejsca w Polsce. Pod różnymi względami. Mogą to być najładniejsze miejsca w Polsce pod względem architektonicznym, czy też najpiękniejsze zakątki Polski przyrodnicze. Chętnie się dowiem, co polecacie. Najpiękniejsze miejsca w Polsce - nadchodzę!
INTERIA.PL

Re: najpiękniejsze miejsca w Polsce

Napisał(a): ~Olla -

Na Twoim miejscu wybrałabym się na całkiem zachodnie Pomorze. Przepiękne piaszczyste plaże Świnoujścia, przejazd promem, klify Międzyzdojów, cuda natury w Wolińskim Parku Narodowym, katedra w Kamieniu i pozostałości kościoła w Trzęsaczu na skraju klifu... to tylko niektóre atrakcje, czyniące to miejsce jednym z najpiękniejszych w Polsce.

Reklama

Napisał(a): ~Lowa -

A byłaś już we Wrocławiu? Miasto trochę niedoceniane, a ma atrakcje dla każdego - wspaniałe, bogate średniowieczne centrum, szlak krasnali, Hala Stulecia, piękne parki, 100 mostów, Sky Tower. Nawet stacja kolejowa jest jak pałac maharadży.

Reklama

Napisał(a): ~Penny -

Piękna i niedoceniana jest Warmia - wszyscy pamiętają o Mazurach, a Warmia na uboczu. Ja bym na Twoim miejscu odwiedziła Frombork, Olsztyn, Elbląg... i przy okazji można zrobić wypad do Krynicy Morskiej i zobaczyć słynny przekop.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: najpiękniejsze miejsca w Polsce