19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń546
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +-21
19 ppt ?

Najpiękniesze Polki - typujemy! (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Najpiękniesze Polki - typujemy!

Napisał(a): Gość -

Które z naszych rodaczek można określi mianem najpiękniejszych Polek? Panowie, jakie są wsze typy?

Ja mam trzy ulubione, seksowne dziewczyny, choć znacznie różnią się od siebie, nie tylko wyglądem.

1. Magda Żmuda Trzebiatowska - piękna i niezwykle kobieca

2. Magdalena Walach - nie dość, że ruda to jeszcze bardzo seksowna

3. Anja Rubik - hipnotyzuje i uwodzi spojrzeniem

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Re: Najpiękniesze Polki - typujemy!

Napisał(a): agrestowa -

tenINT
agrestowa nie jestem PANEM, ale i tak mam swój typ - jest nią Agnieszka Włodarczyk :)http://s.afterparty.pl/i/agnieszka-wlodarczyk-na-gali-najpiekniejsze-dla-urody-NEWS_MAIN-42620.jpg
Eh, gdzie fotka?
Yyyy coś nie tak zrobiłam:)ale masz link :) zresztą raczej każdy wie jak wygląda A. Włodarczyk :]

Reklama

Reklama

Tak na serio, to mnie zupełnie odrzuca takie photoshopowe "piękno", wolałbym się umówić z normalna dziewczyną, jedna z tych które spotykam codziennie w mieście, niż z takim wybrykiem natury jak te panie ^^

jak widzę podobne tapeciary, które spoglądają w moją stronę to mam ochotę uciekać :D

patrvq Tak na serio, to mnie zupełnie odrzuca takie photoshopowe "piękno", wolałbym się umówić z normalna dziewczyną, jedna z tych które spotykam codziennie w mieście, niż z takim wybrykiem natury jak te panie ^^

jak widzę podobne tapeciary, które spoglądają w moją stronę to mam ochotę uciekać :D

:}}}}}

Napisał(a): gość -

Żadna. Wolę kobiety, które mijam na ulicy. Takie gdzie widać pryszcza, piegi, since pod oczami, bo są naturalne. Na szczęście mam taką i gdy maluje paznokcie to mogę ją szturchnąć, nie krzyczy na mnie, tylko się śmieje. Gdy w końcu ułoży tą fryzurę, mogę ją zniszczyć to się rzuci na mnie i zacznie za karę wywoływać u mnie łaskotki.
Gdy są jakieś roboty np. drapanie ścian, malowanie nie przejmuje się swoimi paznokciami i odpowiada mi "to sobie pomaluję na nowo".

Takie są najlepsze i najpiękniejsze a nie te wytoszopowane.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Najpiękniesze Polki - typujemy!