111
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +3
111 ppt ?

Najpopularniejsze fantazje erotyczne (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Najpopularniejsze fantazje erotyczne

Napisał(a): ~ciekawa -

Jestem ciekawa, bo ostatnio przeczytałam artykuł, z którego wynika, że najczęściej fantazjujemy o seksie w trójkącie. Czy tak rzeczywiście jest? A może macie jakieś inne doświadczenia w tej kwestii?
Wydaje mi się, że najczęściej jest to właśnie seks w trójkącie, seks w miejscach publicznych lub BDSM. A Wy co uważacie i czy próbowaliście wcielić je w życie?

Re: Najpopularniejsze fantazje erotyczne

Napisał(a): ~fabian -

To ja nie bede oryginalny, bo wlasnie seks w trojkacie jest moja najwieksza fantazja. Oczywiscie dwie kobitki obok ;) no ale, musze obejsc sie smakiem, bo moja luba nie chce sie zgodzic

a co sadzicie o ogladaniu swojego partnera podczas seksu z kims innym? dla mnie to juz troche za duzo, a moi kumple czesto mowia, ze chcieliby swoja kobiete poogladac w akcji..

Napisał(a): ~MNB -

~WACEK Ja też mam często taką fantazję ,że moja zona kocha się z obcym mężczyzną , a ja paczę i cholernie mnie to jara.Ale to tylko fantazja i raczej w realu nie zgodziłbym się na taki układ.
Kup jej porządny wibrator i obserwuj jak szaleje... Niezła frajda.

Napisał(a): ~edi -

~fabian To ja nie bede oryginalny, bo wlasnie seks w trojkacie jest moja najwieksza fantazja. Oczywiscie dwie kobitki obok ;) no ale, musze obejsc sie smakiem, bo moja luba nie chce sie zgodzic

a co sadzicie o ogladaniu swojego partnera podczas seksu z kims innym? dla mnie to juz troche za duzo, a moi kumple czesto mowia, ze chcieliby swoja kobiete poogladac w akcji..
A moja się niedawno zgodził, i wiesz jeszcze dobę po tym byłem nakręcony. Większych emocji w życiu nie miałem. Oczywiście reguły uzgodniliśmy wcześniej, na pewno to powtórzę moje kochanie też powiedziało że było super. A może cos dodamy albo rozszerzymy reguły??? Kto wie...
« Wróć do tematów
Do góry strony: Najpopularniejsze fantazje erotyczne