67
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +-7
67 ppt ?

Najseksowniejsze fryzury (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Najseksowniejsze fryzury

Napisał(a): rudii -

myślę,że wiele zależy od rodzaju urody.
biorąc pod lupę np.Kożuchowską...
zdecydowanie lepiej jej w tych krótkich włosach.ta fryzura sprawia,że z grzecznej dziewczynki zmieniła się w kobietę z pazurem.
to oczywiście tylko przykład,których można było by wymieniać bez końca.

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Najseksowniejsze fryzury

Napisał(a): Amnezja56 -

Z tego co zawsze mówił mój brat najbardziej seksowne są właśnie długie proste włosy :) Kolor jest bez znaczenia :) Najważniejsze jest jednak żeby były one zdrowe, dlatego warto chodzić czeęsto do fryzjera :) Ja sama bywam często whttp://kobiet(...)/forum/ fryzjer bemowo :) Bardzo dobre cięcie.

Re: Najseksowniejsze fryzury

Napisał(a): Gość -

yinyang Według mnie najpiękniejsze są włosy kręcone albo lekko falowane. Dodają takiego dziewczęcego uroku i są niezwykle stylowe. Od dziecka mi się takie fryzury podobały i przymierzam się do kupienia dobrych http://www.pr(...)piralne bo męczy mnie już chodzenie w wałkach i papilotach.
właśnie też słyszałam opinie od facetów że grube loki albo fale są najbardziej sexy. A powiedzcie mi czy można taką trwałą zrobićhttps://www.g(...)MpyM%3A ? i za ile?

Re: Najseksowniejsze fryzury

Napisał(a): Gość -

Luźne falo-loki to jest to ;) W ogóle nigdy nie lubiłam poświęcać za dużo czasu na fryzurę i znalazłam rozwiązanie dla leniwych- automatyczna lokówka curlsecret z babyliss. Nie widziałam tematu o kręceniu włosów, więc polecam ją jako najszybszy i najprostszy sposób (loki w 10 minut). Zależnie od ustawień wyjdzie nam bardziej luźna lub ,,oficjalna" fryzura. Mi trzyma się do końca dnia, polecam to nowe urządzenie ;)

Re: Najseksowniejsze fryzury

Napisał(a): ~olgakiru -

To moja fryzjerka z Fashion Room ma takie wizje że zawsze wracam zachwycona. Eleganckie, powabne i z klasą czyli tak jak mi się podoba najbardziej. Do tego mają nowoczesny salon i można miejsca rezerwować onlina na www.salonfr.pl

Re: Najseksowniejsze fryzury

Napisał(a): ~lunka -

Ja tez lubię takie luźne falo-loki, jak to ktoś wyżej określił. Na szczęście mam dość podtne na kręcenie włosy, więc kilka ruchów rano lokówką i mam fryzurę, o jaką mi chodzi. Mam lokówkę Babyliss C440E, ma taki lekko spłaszczony kształt i daje naprawdę ładny i trwały efekt.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Najseksowniejsze fryzury