Odpowiadasz na:
najskuteczniejsza antykoncepcja jaka?

~erika16
Temat dodał(a):
~erika16 -
Cześć - jaka jest najskuteczniejsza antykoncepcja? Słyszałam, że tabletki antykoncepcyjne, ale na pewno są jeszcze jakieś inne, nieznane mi, środki antykoncepcyjne. Czy antykoncepcja naturalna może być skuteczna czy w grę wchodzi tylko antykoncepcja hormonalna?? Trochę się boję hormonów... i skutków ubocznych.. I czy jakakolwiek skuteczna forma antykoncepcji jest dostępna bez recepty? Wiem, że są prezerwatywy i że są całkiem skuteczne, ale ostatnio usłyszałam o prezerwatywach dla kobiet i temat mnie zaintrygował. Podpowiedzcie, jakie środki antykoncepcyjne są najlepsze. Dzięki

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: najskuteczniejsza antykoncepcja jaka?

Napisał(a): ~ffdfd -

Zobacz sobie serwishttps://xmedica.pl/. Zawsze z niego korzystam jak potrzebuje środków antykoncepcyjnych. Fajnie zorganizowany, bo wszystko dzieje się na drodze online i można faktycznie wygodnie uzyskać potrzebną receptę. Myślę że jak skorzystasz z tego serwisu to też będziesz zadowolony z tego jak jest zorganizowany.

Reklama

Napisał(a): Gość -

U mnie sprawdza się błona dopochwowa diafragma, zakładam ją przed każdym współżyciem i czuje sie bezpiecznie bez względu na dzień cyklu czy inne aspekty, które podczas namiętności moga wyniknąć

Napisał(a): ~Anka9090 -

Tabletki niestety w moim przypadku nie są skuteczne. Brałam zgodnie z zaleceniami a i tak przytrafiła mi się ciąża. Później musiałam szukać wyjścia z tej sytuacji. Dobrze że są strony takie jakhttps://9tygodni.pl gdzie pomagają kobietą w takich sutuacjach.

Reklama