403
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi335
  • Ocen na +21
403 ppt ?

Najskuteczniejsze zabiegi odmładzające, co polecacie? (336)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Najskuteczniejsze zabiegi odmładzające, co polecacie?

Napisał(a): Gość -

Drogie panie, mam zamiar poważniej wziąć się za skórę i trochę odmłodzić. Mam sporo zmarszczek mimicznych - zwłaszcza w okolicach oczu, no i kurze łapki oczywiście. Do tej pory stosowałam tylko kremy ale po 40 to za mało. Myślałam o jakichś bardziej zaawansowanych kosmetykach lub profesjonalnych zabiegach. Nie wiem jednak, co będzie najskuteczniejsze? W ofertach reklamowych zachwalane jest wszystko, a mi chodzi o te sprawdzone przez was sposoby. Co mogłybyście polecić?
Wszelkie rady mile widziane, osobiście mam uprzedzenia do chirurgicznych ingerencji.
Pozdrawiam ;)

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Najskuteczniejsze zabiegi odmładzające, co polecacie?

Napisał(a): gość -

ja w domu stosuję masaż twarzy przy okazji wklepywania kremu, to w połączeniu z dobrym kremem (uwielbiam kremy i serum yonelle) działa cuda, czasami też chodzę do kosmetyczki na mezo-odmładzanie ;)

Reklama

ja jestem zdania, że to jaki zabieg wybierzemy zależy od tego, jakich efektów oczekujemy i myślę, że najlepiej jest się wybrać do dobrej kliniki po poradę. Ale też się zgodzę z tym, że odpowiednia dieta, ćwiczenia i dobre kosmetyki na pewno pomogą zachować młody wygląd. No i też medycyna estetyczna ciągle zaskakuje i wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom. Tutajhttp://kobiet(...)ytkowe/ jest dobry tekst o tym, jak wykorzystać osocze bogatopłytkowe

każdy zabieg powinien być dopasowywany do konkretnej osoby, dlatego zamiast polecania zabiegu lepiej polecić lekarza.

Jeżeli jesteś z Poznania to skonsultuj się z dr Lichajem (cena takiej wizyty to tylko 50zł) ona na pewno dobierze terapię odpowiednią dla ciebie i twoich potrzeb
;)

Ja chodze na trening miesni pradami- tzw zelazko przeciwzmarszczkowe. Polecam bardzo bo zabieg nie jest inwazyjny, a widac efekty juz po 1 zabiegu.
chodze tutaj, poczytac mozna http://homespa-krakow.pl/zabiegi/zelazko-przeciwzmarszczkowe/

Napisał(a): Gość -

W celu wypełnienia zmarszczek, możesz rozważyć także zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Preparat skutkuje redukcją niechcianych zmarszczek, co zauważysz od razu po zabiegu. Odmłodzenie skóry osiągniesz także dzięki laserowi frakcyjnemu CO2. Światło lasera obudzi głębsze warstwy skóry do produkcji kolagenu i naturalnej odnowy. W celu spłycenia zmarszczek i przywrócenia gładkości skóry, możesz zdecydować się również na zabieg mezoterapii igłowej.

Aspazja1 W celu wypełnienia zmarszczek, możesz rozważyć także zabieg z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.
Kwas hialuronowy chyba już powoli przechodzi w niepamięć na korzyść własnego tłuszczu. Czytałam że to daje rewelacyjne efekty a jest przynajmniej naturalne. Lipofiling się to nazywa
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • odmadzanie forum
  • skuteczne zabiegi odmadzajce forum
  • zabiegi odmładzające forum
Do góry strony: Najskuteczniejsze zabiegi odmładzające, co polecacie?