399
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi332
  • Ocen na +21
399 ppt ?

Najskuteczniejsze zabiegi odmładzające, co polecacie? (333)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Najskuteczniejsze zabiegi odmładzające, co polecacie?

Napisał(a): gość -

Kwas hialuronowy chyba już powoli przechodzi w niepamięć na korzyść własnego tłuszczu. Czytałam że to daje rewelacyjne efekty a jest przynajmniej naturalne. Lipofiling się to nazywa[/cytat]

Tu o tym fajnie piszehttp://www.dr(...)filing/ no i ta lekarka ponoć się w tym specjalizuje i najbardziej doświadczona w naszym kraju
INTERIA.PL

Wiadomo, jak zmarszczki nie są duze, to można iść na łagodne peelingi czy mezoterapii. Wiem, że np. w Wellderm we Wrocławiu opracowują takie plany zabiegów. A potem, no to wiadomo - można kwas, ale chyba lepszy jest ten laser Palomar Lux.

Reklama

Napisał(a): Gość -

Dobrze odmładza akupunktura, gdyz poprzez Nakłucia lokalnych punktów poprawia ukrwienie miejscowe, powoduje uwalnianie mediatorów aktywnych dzięki czemu stan skóry poprawia się. W warszawskim gabinecie na puławskiej szczególnie polecają mezoterapie igłową na zmarszczki.

Odmładzające? Hmm... nie wiem, ale np. na orzeźwienie skóry miałam w Beauty Center w Józefowie zabieg o nazwie Thalasso, no i tutaj efektem była wzmocniona, ładniejsza i zdrowsza skóra. W stosunku do tamtego przypadku to była diametralna odmiana - spróbuj tego samego.

Reklama

Dobry gabinet jest na Dubois w Stomatologii Rodzinnej, chodzę tam razem z koleżanką na zabiegi odmładzające ;) Miła obsługa i dobry efekt zabiegów – naturalny. Na stronie www.imeiaa.pl jest telefon i szczegóły. 

Reklama

Napisał(a): Gość -

Wszystko zależy od wieku i charakteru zmarszczek. Czasem nie warto za bardzo próbować ich wygładzać bo efekty są mizerne i wygląda się sztucznie. Zawsze natomiast warto zadbać o dobrą cerę. Nawet ze zmarszczkami zdrowa, jasna i jędrna cera wygląda super. Polecam poczytać więcej na http://www.zd(...)nfo.pl/ Najważniejsze to znaleźć odpowiedni pomysł na siebie ;)

Akupunktura rzeczywiście jest bardzo fajna ale wydaje mi się że daje efekt tylko do jakiegoś czasu, po pewnym czasie już nie widać różnicy. Raczej byłabym skłonna zrobić sobie zabieg Sercret RF falami radiowymi, również odmładzający i ujędrniający skórę

Najbardziej spektakularny efekt wśród zabiegów nieinwazyjnych dają nici PDO. Dzięki niciom możemy również ograniczyć siłę mięśni mimicznych twarzy i uzyskać efekty estetyczne zbliżone do podania botoxu– relaksacja mięśni i wygładzenie rysów twarzy. Efekt estetyczny jest bardziej naturalny, ponieważ nie unieruchamiamy mięśni mimicznych. Dodatkowo efekt utrzymuje się do dwóch lat, a nici rozpuszczając się powodują produkcje kolegenu w skórze. Polecam sobie o nich więcej poczytać, albo udać się na konsultacje do dr Tyc- Tyki z MTTEstetica, która wykonywała mi zabieg.

Myślę, że warto byłoby zainwestować w zabieg kosmetyczny ja na przykład byłam ostatnio na zabiegu DermaOxy polega on na infuzji tlenowej czyli wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry, pomyśl o tym.

ja polecam te zabiegi www.ksztaltosfera.pl/oferta/nasza-oferta/4-odmladzanie-skory.html
sama korzystam od 3 lat z Refirme (bezinwazyjny lifting)ieMatrix (odmładzanie powierzchni skóry) oni nazywają to eTwo - jest super. eyematrix - ten robiła pierwszy raz w tym roku - jest na powieki i okolice oczu - powieki poszybowały do góry już po pierwszym zabiegu. Wybrałem te zabiegi bo mam bardzo ciemną karnacje i lasery parzyły a tu nie ma lasera tylko jakaś subablacja (???) i można korzystać nawet po opalaniu choć u minie nie ma wielkiej różnicy :)

Zrób sobie nici liftingujące! O zaletach mogłabym mówić godzinami. Zrobiłam je sobie ponad rok temu (i tu polecam La Perle w Warszawie na Łowickiej), bo miałam już dość worów pod oczami i tego, że wszystko mi leciało w dół :) RE-WE-LAC-JA! Co najważniejsze odjęło mi to kilka dobrych lat, a poza tym, od razu mówię, że nic nie bolało, skoro tego się obawiasz. Jak już mi się wchłoną (zostały mi jeszcze jakieś 3-4 lata bycia piękną:)) to na pewno powtórzę!

Ja polecam Oxybrazję plus infruzję tlenową :) Byłam na zabiegu już 2 razy i skóra jest naprawdę świeża i naciągnięta. Na pewno jeszcze na tym nie poprzestanę. Byłam w Krakowie whttp://www.ru(...)lenowa/ ponieważ miałam najbliżej- mieszkam w Myślenicach. pozdrawiam ANNA50
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • odmadzanie forum
  • skuteczne zabiegi odmadzajce forum
  • zabiegi odmładzające forum
Do góry strony: Najskuteczniejsze zabiegi odmładzające, co polecacie?