31
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń62
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +24
31 ppt ?

Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie. Komu można przypiąć tę etykietę? Wojny, krucjaty, inkw (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie. Komu można przypiąć tę etykietę? Wojny, krucjaty, inkw

Napisał(a): ~smok -

Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie. Komu można przypiąć tę etykietę? Wojny, krucjaty, inkwizycje, tortury, totalitaryzm, zbrodnie przeciw ludzkości, wspieranie faszyzmu, ukrywanie morderców i zbrodniarzy, łamanie przykazań, szantaż, kradzież dzieci, wynaturzenia, pedofilia, homofilia parafialna, homoseksualizm, tuszowanie skandali pedofilskich, wspieranie dyskryminacji kobiet i mniejszości, antysemityzm, walka z innymi Kościołami i ruchami religijnymi, zagarnianie majątków, współpraca z reżimem, współpraca z mafią, upokarzanie dzieci, bicie, zmuszanie ich do niewolniczej pracy, finansowe nadużycia i oszustwa, wyłudzanie kasy z budżetu państwa, korupcja, hipokryzja, pranie brudnych pieniędzy, przemożny wpływ na życie, spiski, skandale, intrygi, zawiści, mieszanie się do polityki, sex z nieletnimi, szerzenie kłamstw, zgnilizna i zepsucie moralne, ograniczenie umysłu, zmasowany psychiczny nacisk, absolutyzm, dogmatyzm, ciemnota, tradycja, nepotyzm, zmowy milczenia, indoktrynacja, zakłamana propaganda, terror psychiczny, niejednokrotne stawanie po stronie wroga.
INTERIA.PL

Re: Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie. Komu można przypiąć tę etykietę? Wojny, krucjaty, inkw

Napisał(a): ~smutny -

Katolicy wierzą w Boga tego z Biblii, zaś nie znają samej Biblii, bądź przedstawione w niej wydarzenia uznają za historię, której nie należy interpretować dosłownie, inaczej mówiąc traktują Biblię jako metaforę. Czy to samo w sobie nie przeczy religii? Historie, które są siłą wiary, które pokazują Boga nagle traktowane są jako metafory.

Niektórzy jednak w to wierzą, ich sprawa ... ale czy na pewno? Bo mnie się wydaje, że to efekt manipulacji kościoła, który robi to już od najmłodszych lat człowieka. Wyobraźcie sobie w przedszkolu dzieci uczą się religii. Jest mowa o stworzeniu świata, grzechu. Tylko po co tego uczą, skoro wiadomo, że proces tworzenia świata jest bajką dla naiwnych


Dochodząc do sedna, ludzie mają zakorzenioną w głowie wiarę w katolickiego Boga. Nawet jeśli Biblii nie czytają, bądź zawarte w niej wydarzenia traktują jak metafory.

Po lekturze ST obraz Boga jest dość okrutny. Mimo wszystko ludzie mają Boga za pełnego miłości.

To efekt braku wiedzy i strachu zakorzenionego w ich umysłach przez sprytnych kapłanów.

Gdy rozmawiałem z katolikiem opowiadając mu historię religii egipskiej, ten przyznał mi rację, że tamtejsi kapłani za pomocą religii umiejętnie manipulowani społeczeństwem.

Opowiedziałem mu inną historię o państwie, które domagało się władzy, państwie które podpisywało różne traktaty z innymi państwami, państwie które narzucało siłą swą religię innym. Katolik ponownie zgodził się ze mną, że prawdziwa religia tak nie wygląda. Jakie więc było jego zdziwienie gdy wyjaśniłem mu, że chodzi o Watykan, który od zarania dziejów za sprawą religii zaczął liczyć się na świecie. Czy gdyby owa religia była słuszna, głowy kościoła dopuszczałyby się takich zbrodni?

Patrząc bez emocji, z boku, chrześcijanizm wygląda na manipulację

Egipcjanie mieli swoją religię, Grecy podobnie, tak samo Judaizm jest religią żydowską. Jednak od tego powstało chrześcijaństwo, które potem na siłę zostało narzucone na resztę świata.

Dlaczego nie wierzymy w religię grecką? Bo wiemy, iż jest to mitologia. Poza tym była to religia grecka. Podobnie ma się z innymi religiami, ale chrześcijaństwo jest naszą religią. Jak to możliwe, że religia, która nie była nasza, w miarę upływu czasu zakorzeniła się na całym świecie?

Odpowiedź znajdziecie wyżej.

Tu dochodzimy do tez obalających w 100% religię

Co ze zwierzętami żyjącymi 200 mln lat przed naszą erą? Przecież w Biblii był raj i pierwsi ludzie.

Gdyby katolicka religia była prawdziwa nie byłoby innych religii.

Czy gdyby religia była prawdziwa, a pierwsi ludzie poznali Boga, ich potomkowie by o Bogu zapomnieli? Adam z Ewą mieli dzieci (pomijając kazirodztwo), to te dzieci musiały wiedzieć o Bogu, ich dzieci też. Jak to możliwe, że świat zapomniał?
Jak to możliwe, że powstały inne religie, a katolicka (ta rzekomo prawdziwa) po nich?

Sama chronologia wydarzeń pokazuje sprzeczności. Jednak ludzie nie myślą, nie zastanawiają się. Od dziecka im się wmawia różne głupoty, w przedszkolu jest religia, dlatego później wierzą.

Reklama

Re: Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie. Komu można przypiąć tę etykietę? Wojny, krucjaty, inkw

Napisał(a): pintapalec -

~gość Świadomie i z czystym sumieniem wszystkie te sprawy przypisuję KOMUNISTOM !!!!


Popieram ciebie i twoje czyste sumienie.Rzeczywiście pierwsze komuny na świecie, zaczęli tworzyć wyznawcy Jezusa tzw. "Chrześcijanie "" I to oni pierwsi wprowadzili komusze zarządzenie że wszystko jest w komunie wspólne..

Reklama

Re: Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie. Komu można przypiąć tę etykietę? Wojny, krucjaty, inkw

Napisał(a): ~frank -

[cytat kogo=~gość]Świadomie i z czystym sumieniem wszystkie te sprawy przypisuję KOMUNISTOM !!!![/cytat
skłony jestem że to Pinoczet Musolini

Re: Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie. Komu można przypiąć tę etykietę? Wojny, krucjaty, inkw

Napisał(a): ~juda -

Chwalimy się i jesteśmy dumni, że Jan Paweł II był Polakiem, ale fakt, że Jezus był Żydem jest jakoś bardzo wstydliwie pomijany przez osoby, atakujące tą narodowość.
Ponieważ aż 99 procent naszego społeczeństwa deklaruje przynależność do Kościoła Katolickiego, zastanawiająca jest niechęć do narodu, który wydał na świat najważniejszego dla Chrześcijan Żyda - Jezusa Chrystusa. Próbujemy pominąć milczeniem, że Matka Jezusa była Żydówką, a wszyscy Apostołowie byli Żydami - osoby, które czcimy i do których się modlimy.


Żyd – żydowskie, te słowa wywołują w polskim Katoliku jedynie złe emocje. Żyd to synonim najgorszych cech. Wciąż słyszymy o żydokomunie. Nazywając kogoś Żydem, chcemy mu dopiec do żywego i straszeni jesteśmy żydowskim, światowym spiskiem.


Antysemityzm kłóci się z chrześcijaństem, katolicyzmem. To wręcz niemożliwe, nie do pogodzenia, to oksymoron.
A katolikom, którym się może trochę pomieszały pojęcia, pozwolę sobie przypomnieć że chrześcijaństwo jest religią miłości, miłości bliźniego ale i wroga, i jest religią przebaczenia - nawet i 77 razy (czyli nieskończenie wiele), jak i Chrystus nam wybaczył. Więc przebaczmy sobie wszystkie niepotrzebne, niebudujące słowa i zakończmy ten przykry wątek.
„Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają i módlcie się za tych, którzy was oczerniają. (...) Daj każdemu (...) nie dopominaj się zwrotu (...)”
Chrystus przecież również cierpiał za was i zostawił wam wzór, abyście szli za Nim Jego śladami. (...) On, gdy Mu złorzeczono, nie złorzeczył, gdy cierpiał, nie groził, ale oddawał się Temu, który sądzi sprawiedliwie” (1 P 2,20—23). Miłując więc nieprzyjaciół, a co za tym idzie — przebaczając im, czynię to, co wobec mnie nieustannie czyni Chrystus.
W tym kontekście jakże przejmująco brzmią słowa, jakimi — według św. Mateusza — zakończył Pan Jezus Modlitwę Pańską: „(...) jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień” (Mt 6,15)

Reklama

Re: Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie. Komu można przypiąć tę etykietę? Wojny, krucjaty, inkw

Napisał(a): ~katecheta -

Biskup Mirosław Milewski: trzeba odciąć Kościół od księży o skłonnościach homoseksualnych

- To, co działo się w diecezji kaliskiej to klasyczny przykład działania lawendowej mafii w Kościele - powiedział w rozmowie z RMF FM biskup pomocniczy diecezji płockiej Mirosław Milewski. Odniósł się w ten sposób do oskarżeń wysuwanych wobec biskupa Edwarda Janiaka, który miał ukrywać przypadki pedofilii wśród księży.

Bp Milewski: wstydzę się
- To, co tam (w diecezji kaliskiej - red.) się działo, to jest klasyczny przykład działania lawendowej mafii w Kościele - powiedział w RMF FM bp Milewski. - Homoseksualiści kryją homoseksualistów, tuszują afery i udają, że nic się nie dzieje. Żyją w innym świecie - nie jest to świat Kościoła - ocenił.

- Jak miliony katolików Polsce, po prostu mam już dosyć tej sytuacji. Ja się po prostu wstydzę i nie chciałbym dalej być w Kościele, w którym są przestępstwa, księża, którzy nie powinni być księżmi i uważam, że musi się coś zmienić - zaznaczył Milewski, dodając, że "pedofilów trzeba karać zdecydowanie bardziej surowo". Jego zdaniem po udowodnieniu księdzu czynów pedofilskich powinien on być usuwany ze stanu kapłańskiego.

Bp Milewski uznał też, że problemem Kościoła są "środowiska homoseksualne". - Trzeba odciąć wreszcie zasilanie szeregów kapłańskich przez księży o skłonnościach homoseksualnych - stwierdził w rozmowie z RMF FM.

Re: Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie. Komu można przypiąć tę etykietę? Wojny, krucjaty, inkw

Napisał(a): ~fakt -

Szkodoń bohaterem reportażu "Zły dotyk biskupa z Krakowa"
Sprawę bpa Szkodonia opisała "Gazeta Wyborcza", publikując w "Dużym Formacie" reportaż Marcina Wójcika "Zły dotyk biskupa z Krakowa". Jego autor opisał relacje hierarchy z 15-letnią wówczas Moniką. Według kobiety, biskup podczas spotkań miał jej wsuwać ręce pod koszulę i bieliznę oraz między uda. Do molestowania nieletniej miało dochodzić w Krakowie ponad 20 lat temu.

"Stanowczo oświadczam, że przedstawione mi oskarżenia są nieprawdą, oraz że godzą w moje dobre imię, którego zamierzam bronić. Do czasu wyjaśnienia sprawy, nie będę podejmował żadnej pracy duszpasterskiej" - zapewnił wtedy bp Szkodoń. "Proszę o modlitwę w intencji Kościoła oraz o szybkie poznanie pełnej prawdy" – zaapelował w oświadczeniu.

Re: Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie. Komu można przypiąć tę etykietę? Wojny, krucjaty, inkw

Napisał(a): ~gość -

Bp Milewski: wstydzę się
- To, co tam (w diecezji kaliskiej - red.) się działo, to jest klasyczny przykład działania lawendowej mafii w Kościele - powiedział w RMF FM bp Milewski. - Homoseksualiści kryją homoseksualistów, tuszują afery i udają, że nic się nie dzieje. Żyją w innym świecie - nie jest to świat Kościoła - ocenił.

- Jak miliony katolików Polsce, po prostu mam już dosyć tej sytuacji. Ja się po prostu wstydzę i nie chciałbym dalej być w Kościele, w którym są przestępstwa, księża, którzy nie powinni być księżmi i uważam, że musi się coś zmienić - zaznaczył Milewski, dodając, że "pedofilów trzeba karać zdecydowanie bardziej surowo". Jego zdaniem po udowodnieniu księdzu czynów pedofilskich powinien on być usuwany ze stanu kapłańskiego.

Bp Milewski uznał też, że problemem Kościoła są "środowiska homoseksualne". - Trzeba odciąć wreszcie zasilanie szeregów kapłańskich przez księży o skłonnościach homoseksualnych - stwierdził w rozmowie z RMF FM.

Re: Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie. Komu można przypiąć tę etykietę? Wojny, krucjaty, inkw

Napisał(a): ~ŁOPATA -

Tomasz Krzyżak: papież Franciszek zaczyna sprzątać

"Papież odsunął bp. Edwarda Janiaka od pełnienia obowiązków ordynariusza diecezji kaliskiej. Nakazał mu także jej opuszczenie. To dość czytelny sygnał, że żarty się skończyły. Kościół w Polsce może czekać prawdziwe tsunami" - pisze dla Tomasz Krzyżak dla "Rzeczpospolitej".

Re: Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie. Komu można przypiąć tę etykietę? Wojny, krucjaty, inkw

Napisał(a): madox66 -

Jestem niewierzący ale szanuję białego pape Franciszka,skoro Polska Prokuratura i sądy podległe PiS chronią zbokow to może on wreszcie zrobi porządek ze zbokami w Polskim klerze.

Re: Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie. Komu można przypiąć tę etykietę? Wojny, krucjaty, inkw

Napisał(a): ~pokora -

„Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają i módlcie się za tych, którzy was oczerniają. (...) Daj każdemu (...) nie dopominaj się zwrotu (...)”
Chrystus przecież również cierpiał za was i zostawił wam wzór, abyście szli za Nim Jego śladami. (...) On, gdy Mu złorzeczono, nie złorzeczył, gdy cierpiał, nie groził, ale oddawał się Temu, który sądzi sprawiedliwie” (1 P 2,20—23). Miłując więc nieprzyjaciół, a co za tym idzie — przebaczając im, czynię to, co wobec mnie nieustannie czyni Chrystus.
W tym kontekście jakże przejmująco brzmią słowa, jakimi — według św. Mateusza — zakończył Pan Jezus Modlitwę Pańską: „(...) jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień” (Mt 6,15)

Re: Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie. Komu można przypiąć tę etykietę? Wojny, krucjaty, inkw

Napisał(a): ~olo -

~pokora „Miłujcie waszych nieprzyjaciół; dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą; błogosławcie tym, którzy was przeklinają i módlcie się za tych, którzy was oczerniają. (...) Daj każdemu (...) nie dopominaj się zwrotu (...)”
Chrystus przecież również cierpiał za was i zostawił wam wzór, abyście szli za Nim Jego śladami. (...) On, gdy Mu złorzeczono, nie złorzeczył, gdy cierpiał, nie groził, ale oddawał się Temu, który sądzi sprawiedliwie” (1 P 2,20—23). Miłując więc nieprzyjaciół, a co za tym idzie — przebaczając im, czynię to, co wobec mnie nieustannie czyni Chrystus.
W tym kontekście jakże przejmująco brzmią słowa, jakimi — według św. Mateusza — zakończył Pan Jezus Modlitwę Pańską: „(...) jeśli nie przebaczycie ludziom, i Ojciec wasz nie przebaczy wam waszych przewinień” (Mt 6,15)
kto tak dziś postępuje
« Wróć do tematów
Do góry strony: Największa Mafijna Zbrodnicza Organizacja Przestępcza na Świecie. Komu można przypiąć tę etykietę? Wojny, krucjaty, inkw