115
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +100
115 ppt ?

Największy błąd Kaczyńskiego? (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Największy błąd Kaczyńskiego?

Napisał(a): apollo87 -

Profesor Antoni Dudek odniósł się w rozmowie z "Super Expressem" do ostatnich wydarzeń w Sejmie. Gdy Czarzasty i Wielichowska skarżyli się przed Wysoką Izbą na zachowanie policji wobec nich podczas Strajków Kobiet, Kaczyński nie wytrzymał. Zagrzmiał, by protestujący zdjęli "te błyskawice SS-mańskie". Dodał też w emocjach:

wszystkie te demonstracje, które żeście popierali, kosztowały życie już wielu ludzi. Macie krew na rękach. Łamiecie art. 165. Powtarzam, nie powinno was być w tej izbie. Dopuściliście się zbrodni.
Słynny politolog Dudek stwierdził, że opozycji wreszcie udało się wyprowadzić prezesa PiS z równowagi. Kaczyński jego zdaniem jest zdenerwowany ciągłymi protestami, gdy sam gra o pełną stawkę z Unią. A to oznacza, że traci kontrolę i:

Zaczyna docierać do niego, że rozpoczął się schyłek jego władzy.
Świadczyć o tym ma także nierozsądne rozpętanie afery wokół piątku dla zwierząt, a przeprowadzenie tej ustawy Dudek uważa za największy od lat błąd polityczny tego wybitnego skądinąd stratega. Swoją drogą bardzo symptomatyczne były moim zdaniem jego słowa, że "Dla Kaczyńskiego jakikolwiek kompromis to kapitulacja".

Jak myślicie, czy to słuszna analiza i potęga Kaczyńskiego jest w fazie schyłkowej? Czy jednak Antoni Dudek przecenia znaczenie piątki dla zwierząt i ostatniego wybuchu złości prezesa?
INTERIA.PL

Re: Największy błąd Kaczyńskiego?

Napisał(a): Blandare51 -

~gość
Blandare51 Niezmiernie trudno odpowiedziec na pytanie Największy błąd Kaczyńskiego? On caly jest jednym wielkim bledem!
Spadaj analfabeto reniferom jaja bujać, tutaj jesteś obcy.
Mam pewnie sporo brakow, ale akurat analfabetyzm to nie moja, a twoja przywara!

Reklama

Reklama

Re: Największy błąd Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~Polak -

Największy błąd Rajmunda Kaczyńskiego to taki że w czasie gdy nastąpiło poczęcie blizniaków nie poszedł z kolegami na wodkę...zaraz zaraz , a może właśnie poszedł , i ktos mu zrobił dwa psikusy ...hmmm , coś jest na rzeczy. A teraz Polacy przez to cierpią.

Reklama

Re: Największy błąd Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~elza -

on idzie w kierunku osłabienia państwa ,chce być królem ,brata już pochował na Wawelu a swoich sługusów ma krótko trzymanych , przykre jest to że wkoło ma bardzo dużo wykształconych ludzi ,byli mądrymi ale po drodze stracili rozum

Re: Największy błąd Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~jodex -

~Polak Największy błąd Rajmunda Kaczyńskiego to taki że w czasie gdy nastąpiło poczęcie blizniaków nie poszedł z kolegami na wodkę...zaraz zaraz , a może właśnie poszedł , i ktos mu zrobił dwa psikusy ...hmmm , coś jest na rzeczy. A teraz Polacy przez to cierpią.
Nie ktoś a wujek Wilhelm Świątkowski. To on jest ojcem bliźniaków. Stąd te wszystkie przywileje i własna willa zaraz po wojnie.

Re: Największy błąd Kaczyńskiego?

Napisał(a): ~uczestnik -

Ocena jest zawsze trudna takich wypadków ale to co jest trudno ując tym cwaniakom z marketingu politycznego to proces, nie rozumieją, że często politycy dostają kredyt zaufania często dzieki politycznej propagandzie, po pewnym czasie masa krytyczna osiąga swój zenit i pomimo wcześniejszych dobrych sondaży kropla przechyla wagę. To tak samo było z Grecja w sferze ekonomicznej, raptem jednego dnia Grecja pogrążyła się na 10 lat, ktoś powiedział sprawdzam a był to KRYZYS. Cwaniacy myslą na dzisiaj i dzieki temu nabierają ludzi na przyszłość. Tylko mądre społeczeństwa dobrze osadzone w logice funkcjonowania państwa i społeczności maja szansę rozwoju i egzystencji, i wcale to nie muszą być najzdolniejsze społeczeństwa. Wystarczy zdrowe podejście i tylko społeczeństwa bez uprzedzeń i zazdrości, co jest typowe np. u Polaków mają szansę na rozwój, Anglicy łatwo przyjmują do wiadomości, że można się bogacić i mogą z tego powodu byc rozwarstwienia ale jeśli ktoś się bogaci to znaczy, że jest przedsiębiorczy i musi dostać swoistą premię. Czy ktoś zna jakiś biedny anglosaski kraj? To chyba pytanie retoryczne. A jak wygląda Ameryka Łacińska, jedno wielkie bagno.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Największy błąd Kaczyńskiego?