308
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń27 tys.
  • Odpowiedzi28
  • Ocen na +34
308 ppt ?

nakładka wibracyjna co myslicie? (29)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

nakładka wibracyjna co myslicie?

Napisał(a): ~Zdrowazona -

co myslicie o nakladakach wibracyjnych i innych tego typu gadzetach? Czy Waszym zdaniem takie ulepszacze rzeczywiscie wplywaja korzystanie na wspolzcie seksualne? Szukam urozmaicenia dla siebie i meza. Rady typu poszukaj kochanka, prosze sobie darowac. Kocham swojego meza i chcialabym tylko nieco podkrecic temperature w sypialni - wiadomo, ze po latach co nieco sie w tych sprawach zmienia. Wiec, moze ta nakladka wibracyjna? A moze znacie jakies inne sposoby na podkrecenie temperatury w lozku? Czekam na propozycje.
INTERIA.PL

Re: nakładka wibracyjna co myslicie?

Napisał(a): ~napalona -

ja z moim mężem uzywamy i powiem szczerze że jest super! ale ważna jest odpowiednia pozycja i sposób jej założenia. przede wszystkim trzeba się wyluzować, zapomnieć że coś takiego jest włożone i wtedy przyniesie to efekty :)

Napisał(a): ~cranjdue -

Oj, tak! Nam to tez bardzo podpasowalo, ale tak jak wyzej, kazdy lubi cos innego, nie boj sie eksperymentowac i szalejcie ;) sposobow na urozmaicenie seksu i przelamanie rutyny jest wiele - przede wszystkim nieustannie starajcie sie zaskakiwac!

Napisał(a): Lusia -

My z chłopakiem nie musimy stosować takich 'ulepszen' bo jest nam w łóżku bardzo dobrze. Czesto sie kochamy i odczuwamy wielką przyjemność że współżycia. Początkowo bałam sie że jak zacznę stosować tabletki antykoncepcyjne vines to spadnie mi libido i bede miała te wszystko skutki uboczne o których sie tyle słyszy. Ale jak widać mnie nic nie jest i czuje sie świetnie :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: nakładka wibracyjna co myslicie?