194
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +69
194 ppt ?

Naleśniki budyniowe pyszny sposób na obiad albo śniadanie (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Naleśniki budyniowe pyszny sposób na obiad albo śniadanie

Napisał(a): abcd -

Naleśniki to jedna z ulubionych potraw w moim domu. Ja sama też lubię je robić. Z czasem jednak zwykłe naleśniki mogą się znudzić, dlatego też pomysł na naleśniki budyniowe potraktowałam jak cud z nieba. Dodatkowo, ich wykonanie jest tak samo łatwe (i nie bardziej czasochłonne) jak zrobienie zwykłych naleśników.

Przepis na naleśniki z budyniem:
3 jajka
2 budynie waniliowe po 40 g każdy (w proszku)
4 łyżki mąki
2 łyżki cukru
200 ml wody gazowanej
200 ml mleka
2 łyżki oleju + olej do smażenia
Składniki miksujemy i smażymy dokładnie tak samo jak zwykłe naleśniki. Podajemy z serem, dżemem, kremem czekoladowym – z czym tylko chcemy. Ja moje naleśniki budyniowe najbardziej lubię z kremem czekoladowym i pokrojonymi owocami, np. kiwi, by przełamać słodki smak. Smacznego!
INTERIA.PL

Reklama

Re: Naleśniki budyniowe pyszny sposób na obiad albo śniadanie

Napisał(a): ~gość -

~Ela Ja uwielbiam naleśniki, chociaż naleśniki budyniowe to dla mnie nowość. Szkoda tylko, że tyle z tym roboty. Zazwyczaj nie chce mi się potem myć całej usyfionej kuchni.
Prawda, chociaż akurat naleśniki budyniowe są ttego warte. Sama robiłam i są lepsze od zwykłych.

Napisał(a): ~Tolka -

~gość naleśniki budyniowe brzmią pysznie muszę spróbować
Są! Jak dla mnie naleśniki z budyniem to najlpszy sposób na tak naprawdę wszystkie posiłki w ciągu dnia, mogłabym jeść bez przerwy. Szczególnie z trochę kwaskowatym dżemem.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Pela -

~Ela Ja uwielbiam naleśniki, chociaż naleśniki budyniowe to dla mnie nowość. Szkoda tylko, że tyle z tym roboty. Zazwyczaj nie chce mi się potem myć całej usyfionej kuchni.
a myjesz się codziennie, czy też ci się nie chce

Napisał(a): ~Kudu -

Widocznie straszna z ciebie jest bałaganiara skoro "cała kuchnia usyfiona". Postaraj się o porządek już w trakcie ich pieczenia.

Napisał(a): ~Ewa -

A o to za ciężka robota i bałagan w kuchni przy wymieszaniu czy zmiksowaniu wszystkich składników na te naleśniki ? tyle samo pracy co przy zwykłych nalesnikach i nie ma powodu do bałaganu w kuchni ... smieszne masz podejście do zwykłych prac w kuchni czy domu :)

Napisał(a): abce -

~Pela
a myjesz się codziennie, czy też ci się nie chce
Po co taki komentarz "osobisty ". Nie grzecznie !

Napisał(a): abce -

~Kudu
Widocznie straszna z ciebie jest bałaganiara skoro "cała kuchnia usyfiona". Postaraj się o porządek już w trakcie ich pieczenia.
Ktoś pisze półżartem a tu zaraz nie miłe komentarze "osobiste ". Zamiast podać jakiś inny przepis .
« Wróć do tematów
Do góry strony: Naleśniki budyniowe pyszny sposób na obiad albo śniadanie