141
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń557
  • Odpowiedzi130
  • Ocen na +23
141 ppt ?

Napisane pod wpływem słonecznej chwili... 🟡🌿❤️. Dziś Święto Bożego Ciała. (131)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Napisane pod wpływem słonecznej chwili... 🟡🌿❤️. Dziś Święto Bożego Ciała.

Napisał(a): xyzt -

Dzisiejszy świat jest piękny, pełen świeżej, ślicznej zieleni i słońca.... 🔵🟡🌿❤️🌿🟡🔵
To Święto Bożego Ciała.

Cóż przyniesiemy dziś w ofierze???

Wdzięczne serca???

Zapach rozkwitłego bzu, piękno kwiatów, nadzieję na piękne lato???
Pozwól nam Boże cieszyć się tym Świętem i tym wszystkim, co nam ofiarowałeś....

Niech po pięknie świeżo rozkwitłego bzu, pojawi się zapach łąki, zapach róż, uroda maków, złocistość zboża....
Poblogosław Panie Jezu naszej krainie, daj nam serca gorące, pełne wiary w Ciebie, w dobro człowieka-daj piękno ludzkiego istnienia pełne tego, co dobre, co jasne....
My, chrześcijanie wierzymy - że dzięki Tobie świat wróci do normalności, nasza Ojczyzna - Polska znów rozkwitnie i każdy Polak tu odnajdzie swoje miejsce na Ziemi....
Ty wiesz, Boże że utrudzeni jesteśmy w dziejowej zawierusze..
Więc obejmij strumieniem łask wszystkich, którzy pragną Twojej pomocy na każdej ścieżce swojego życia...
INTERIA.PL

Re: Napisane pod wpływem słonecznej chwili... 🟡🌿❤️. Dziś Święto Bożego Ciała.

Napisał(a): ~gość -

Nie interesuje mnie twoje święto bowiem nie wierzę w żadnych bogów i mitologie z poprzedniej epoki. Tym się różnimy.
Pogoda dobra, ale każdy dzień jest ubytkiem z dni naszego życia. Najgorsza jest rozkład ciała.

Reklama

Reklama

~gość Nie interesuje mnie twoje święto bowiem nie wierzę w żadnych bogów i mitologie z poprzedniej epoki. Tym się różnimy.
Pogoda dobra, ale każdy dzień jest ubytkiem z dni naszego życia. Najgorsza jest rozkład ciała.

Nie jest to mitologia, a prawda.
Istnieje Bóg przez duże B, ale nie ma boga...

Prawdą jest istnienie Boga - można to udowodnić.

Jeśli Ciebie nie interesuje moja wiara, to przynajmniej ciesz się z faktu, że ja się cieszę i wielu innych.

To miłe, gdy dostrzegamy uśmiech innych.

Popatrz - rzucam Tobie promień słońca..

Reklama

Napisał(a): ObserwatorII -

Nad drzwiami mego domostwa boży ptak -jaskółka swe gniazdo uwiła pełna ufności powierzając mi opiekę nad swoim potomstwem pomimo strachu celników na granicy.

To żywy znak od Boga gdy ptactwo niebieskie szuka schronienia w starym drewnianym domu.

Co rano miast metalicznego dźwięku kościelnych dzwonów słysze piękniejszy w brzmieniu radosny głos ptactwa nie lękającego się mej obecności, nawet locha z potomstwem mnie się nie lęka żadną miarą a młodziutkie sarenki z ufnością jedzą z mej ręki.

U mnie szukają zbawienia.

ObserwatorII Nad drzwiami mego domostwa boży ptak -jaskółka swe gniazdo uwiła pełna ufności powierzając mi opiekę nad swoim potomstwem pomimo strachu celników na granicy.

To żywy znak od Boga gdy ptactwo niebieskie szuka schronienia w starym drewnianym domu.

Co rano miast metalicznego dźwięku kościelnych dzwonów słysze piękniejszy w brzmieniu radosny głos ptactwa nie lękającego się mej obecności, nawet locha z potomstwem mnie się nie lęka żadną miarą a młodziutkie sarenki z ufnością jedzą z mej ręki.

To dobrze, że lubisz ptaki, zwierzęta...

Widocznie masz dobre serce, skoro to wszystko przychodzi do Ciebie.

Masz widocznie taki dar od Boga dany, więc doceń to ~ Obserwatorze i ciesz się każdą chwilą :-)

Napisał(a): ObserwatorII -

xyzt
ObserwatorII Nad drzwiami mego domostwa boży ptak -jaskółka swe gniazdo uwiła pełna ufności powierzając mi opiekę nad swoim potomstwem pomimo strachu celników na granicy.

To dobrze, że lubisz ptaki, zwierzęta...

Widocznie masz dobre serce, skoro to wszystko przychodzi do Ciebie.

Masz widocznie taki dar od Boga dany, więc doceń to ~ Obserwatorze i ciesz się każdą chwilą :-)
Jeśli to dar od Boga Ra, chętnie wyginam nagie ciało na błogosławione liźnięcia promieniami kosmosu, to światło narodzin, życia.i umierania.

Pokochałem zwierzęta odtrącając ludzi za obłudę i brak prawdziwej miłości, zwierzęta odpłaciły mi bezinteresowną miłością i zaufaniem.

Chciałem zrobić zdjęcie gdy jaskółki obsiadły mi ramiona ćwierkając radośnie, ale przy każdej próbie podniesienia smartfona ulatują wystraszone.

Napisał(a): ~gość -

xyzt
~gość Nie interesuje mnie twoje święto bowiem nie wierzę w żadnych bogów i mitologie z poprzedniej epoki. Tym się różnimy.

Nie jest to mitologia, a prawda.
Istnieje Bóg przez duże B, ale nie ma boga...

Prawdą jest istnienie Boga - można to udowodnić.

Jeśli Ciebie nie interesuje moja wiara, to przynajmniej ciesz się z faktu, że ja się cieszę i wielu innych.

To miłe, gdy dostrzegamy uśmiech innych.

Popatrz - rzucam Tobie promień słońca..
Skoro nie ma problemu udowodnić istnienia Boga, to czekam z niecierpliwością pełen nadziei i podniecenia. Nie cieszę się z twojej wiary - niestety, ale współczuję, może kiedyś zrozumiesz.

Dzięki za promyk słońca złapałem i odczuwam pragnienie ciebie.

Napisał(a): ireneo -

xyzt
ObserwatorII
xyzt Boże Ciało 2021.

Symbol Boga Ra - słońce przewija się w katolickiej wierze, czy Ra jest tym Bogiem prawduziwym?
Ra nie jest naszym Bogiem.
Bez znaczenia że nie wasz, bogowie są sobie równi. Gdyby tak nie było, pozostalby jeden zamiast dziesiątek tysięcy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Napisane pod wpływem słonecznej chwili... 🟡🌿❤️. Dziś Święto Bożego Ciała.