5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń26
  • Odpowiedzi5
  • Ocen na +-14
5 ppt ?

Napoje energetyczne zdrowe ? (6)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Napoje energetyczne zdrowe ?

Napisał(a): ~Enrgetyka -

Większość z nas praktycznie codziennie wspiera się napojami energetycznymi,które niestety są bardzo nie zdrowe i zamiast nas wzbogacać o witaminy to wręcz przeciwnie wypłukują ją nam na potęgę. Niewielu z nas wiem,że energetyki bardzo uzależniają i bardzo niszczą nasz organizm,ale tak szczerze każdy z nas od czasu do czasu potrzebuje napić się tego o to specyfiku. A Wy co myślicie o napojach energetycznych ?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Napoje energetyczne zdrowe ?

Napisał(a): Gość -

Tego typu napoje mogą szkodzić i co to tego nie ma wątpliwości. Kiedyś chyba nawet pojawił się pomysł sprzedaży energetyków obok alkoholi - ale to nie przeszło. Gdzieś krążył artykuł w sieci o chłopaku który trafił do szpitala bo wypił 1l napoju tiger przed zawodami co doprowadziło go prawie do śmierci. Takie napoje to kupa cukrów które na chwilę wzmagają energię - więc lepiej napić się kawy lub guarany

Napoje energetyczne zdrowe na pewno nie są! Dlaczego takie napoje mają być zdrowe?
Problem polega na tym, że koncerny ktore wpychają nam napoje energetyczne chcą nam wmówić, że napoje energetyczne dają nam wręcz nadludzkiej mocy. Co za bzdury.
Jak dla mnie to za kilka lat się przekonamy czy napoje energetyczne są zdrowe, jak pokolenie które je tak chętnie pije trochę podrośnie...

Powodzenia wszystkim wielbicielom codziennego energetyka...

Reklama

Napoje energetyczne zdrowe? :D
Mój młodszy brat wypił pierwszy napoj energetyczny, nie pamietam, jakis tiger czy inne złoto, serce tak mu zaczęło latać, że przez cały dzien nie mogl sie uspokoic malolat XD

No to tsaaa napoje energetyczne zdrowe :D zwłaszcza dla dzieci i młodzieży XD
« Wróć do tematów
Do góry strony: Napoje energetyczne zdrowe ?