121
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi85
  • Ocen na +2
121 ppt ?

napoje na odchudzanie - co pijecie podczas diety (86)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

napoje na odchudzanie - co pijecie podczas diety

Napisał(a): Gość -

Napoje na odchudzanie- jakie pijecie gdy się odchudzacie? Napoje na odchudzanie to dość często pomijany temat... Choć są też beznadziejne przypadki, kiedy wciska się nam napoje na odchudzanie jak ta reklama z Guzik, gdzie polecają pić tylko i wyłącznie napoje na odchudzanie bodajże w formie jakiegoś koktajlu zamiast posiłków... Słyszałam, ze bardzo ważne jest picie herbat zielonych i czerwonych i ostrożne podejście do suplementów, takich jak tabletki na odchudzanie. Własciwie napoje na odchudzanie może być woda, herbata - tylko one przychodzą mi do głowy. Nie wiem jak jest z kawą. które napoje na odchudzanie preferujecie? Katujecie się jakimiś koktajlami, czy raczej podchodzicie zdroworozsądkowo? i czy uważacie, że to co pijecie ma jakis wpływ na pomyślność diety?

P.S poprzegladałam różne herbaty "na odchudzanie". Jak pijecie którąś to zaznaczcie.

Moja motywacja: chcę wyglądać tak:
Załączniki:

Ankieta

Napoje na odchudzanie - które?

• 44%
  • 4%
  • 4%
  • 26%
  • 9%
  • 5%
  • 4%
  • 4%
  • 0%
głosów: 23
  • Napoje na odchudzanie - które?
Nie zaznaczono żadnej odpowiedzi !
INTERIA.PL

Re: napoje na odchudzanie - co pijecie podczas diety

Zauważyłam, ze jak smak herbaty jest dość cierpki to wtedy fajnie powstrzymuje przed jedzeniem. Trzeba tez pić duzo wody niegazowanej. Na wage weszłąm po miesiącu miałam mniej o 5 kilo. Dodam, ze nienawidzę sportu i prawie w ogole nie cwicze

Napisał(a): Emilly -

Ja wole spozywac pokarm bogaty w błonnik, ale przyznam ze picie dużej ilości wody i herbaty <ale takiej bardziej delikatnej> może tylko pomoc. Także błonnik, warzywa i picie płynów albo typowe napoje na odchudzanie w placzeniu z mineralna, ewentualnie jakiś koktajl owocowy samemu przygotowany

Napisał(a): gość -

witam,

ja do diety piję yerba mate, piję ją również poza dietą, wg mnie fajnie oczyszcza organizm, ale również niweluje poczcie głodu w jakimś stopniu.

Polecam tąhttp://www.fa(...)kg.html lub tąhttp://www.fa(...)kg.html , ta druga ma dodatkowo sporo witamin i mikroelemetów które fajnie uzupełniają ewentualne nie dobory przy diecie

Napoje na odchudzanie? No to tak: ja jestem na diecie dukana a na niej trzeba dużo pić. Więc woda woda woda non stop żeby zadbac o nerki a do tego albo teekane albo ta z big activa, fajne bo delikatne. Figura przeczyszcza za bardzo, potem jelita się rozleniwiają i same negatywne skutki tego są… także same napoje na odchudzanie jestem na tak, ale jeśli mocno przeczyszczają to odradzam!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • napoje wspomagające odchudzanie
  • napoje odchudzające
  • napoje na odchudzanie
  • napój na odchudzanie
  • jak napoje przy odchudzaniu
  • napoje podczas diety
  • zielony napój na odchudzanie
  • jakie napoje na odchudzanie
  • odchudzanie napoje
  • napoje do odchudzania
  • napoje ktore odchudzają
  • jakie pic napoje w czasie diety odchudzania?
  • odchudzające napoje
Do góry strony: napoje na odchudzanie - co pijecie podczas diety