201
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi173
  • Ocen na +0
201 ppt ?

napoje na wesele (174)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

napoje na wesele

Napisał(a): Gość -

Napoje na wesele- ważna sprawa w miesiącach letnich; pisząc Napoje na wesele – nie chodzi o alkohol tylko alternatywne formy. Zresztą o samych napojach na wesele jest już mnóstwo wątków. Chciałam zapytać was o radę: wyprawiamy wesele w sierpniu, wódkę mamy już kupioną i wino. Standardowe napoje na wesele, jak soki i woda to wiadomo. Zastanawiamy się jeszcze nad innymi napojami bezalkoholowymi. W lecie, wiadomo, gorąc i zaduch. A tu wypadałoby przetańczyć całą noc. Ale wpadłam na pomysł, żeby zafundować gościom puszki napojów energetyzujących. Ale nie wiem jak zostało by to odebrane. Oczywiście, byłyby one „przeznaczone” dla młodych, zdrowych ludzi. Nie są to typowo napoje na wesele, ale nie widzę w tym nic złego, sama też się napiję, bo panna młoda musi być trzeźwa i sprawować nad wszystkim pieczę. Świadkowie nie zadbają o wszystko, tak jak para młoda. Dodatkowo, stres związany z tym ważnym wydarzeniem paraliżuje wiele osób… Jak macie jeszcze inne sposoby by „przetrwać” swój własny ślub- piszcie. Jeśli uważacie, że to nic złego, które smaki albo marki możecie polecić? Które najbardziej by pasowały na wesele? Czy może nie wypada? no nie wiem...
INTERIA.PL

Re: napoje na wesele

Napoje energetyzujące? A może jeszcze dopalacze? No proszę cię...

Jak przetrwać wesele?

Hm, napiszę tylko tyle - latem byłam na weselu, był upał i wilgoć, ale tak świetnie się bawiłam, że nawet nie zauważyłam kiedy zrobił się świt i 6 rano, więc moim zdaniem nie o napoje tu chodzi, a o towarzystwo i zabawę.

Oczywiście napoje były dobrze schłodzone, ale to były normalne soki, woda mineralna i reszta popularna w takich przypadkach.

Reklama

Reklama

Reklama

Nie widzę problemu w tym, żeby na weselu pojawiły się napoje energetyzujące. W zasadzie nie ma ku temu przeciwwskazań - skoro nie wykluczamy z menu kawy (kofeina) herbaty (teina) to nie szukajmy niepotrzebnie problemu. Należy jednak pamiętać o kilku sprawach:
Jedna puszka napoju ok 250ml odpowiada 1 filiżance kawy (ekwiwalent ilości kofeiny)
Mieszanie napojów energetyzujących z wódką choć jest popularne nie zawsze dobrze się kończy. Dzieci i osoby z chorobami serca, (min. nadciśnienie, zaburzenia rytmu) w podeszłym wieku nie powinny pić tego typu napojów. Jeśli napoje pojawią się na stołach przypilnowanie ich dystrybucji będzie niemożliwe. Lepszym pomysłem jest zorganizowanie baru z napojami i profesjonalna obsługą (jako dodatek nie zamiast dystrybucji za pośrednictwem kelnerów) - drinki, soft drinki, specjalne życzenia - w takim wypadku barman będzie miał pod kontrolą znikające napoje.

...

Napisał(a): gość -

1. mieszanie napojów energetycznych z alkoholem to bardzo kiepski pomysł - mojemu bratu skończył się "wyjazdem" pogotowiem z imprezy - to chyba nie byłby specjalnie pożądany element Twojego wesela, prawda?

2. proponuję zorganizować DOBRĄ kawę i herbatę dostępną całą noc

3. jeżeli rozważasz napoje zimne proponuję coca - colę lub pokrewne - KONIECZNIE w butelkach poniżej nie większych niż 1L (podpici goście miewają "problemy z koordynacją ruchową" i mówiąc krótko łatwiej nafajdać na stołach)

POWODZENIA NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA

Wybór należy do was, my także mieliśmy tego typu napoje ale nie dlatego, że trudno byłoby dotrwać do rana. Nie ma obawy o dzieci bo te ich nie piły. Ustawione były na szwedzkim stole obok win i było naprawdę super a impreza zależy tylko i wyłącznie od towarzystwa!!!!

tekst na siłę promuje debilne energetyki. W soposób nachalny wpisuje się tu pochlebne komentarze,a powszechnie wiadomo, że w połączeniu z alkoholem mogą niektórym zaszkodzić.Nie wyobrażam sobie,aby ktoś nieświadomy tego wypił i odjechał z wesela karetką. Te napoje są dla idiotów i desperatów. Piją z piwem i wódką,a potem narzekają na serce i niby ,,nie wiedzą'' skąd sensacje sercowe.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakie napoje na wesele
Do góry strony: napoje na wesele