201
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi173
  • Ocen na +0
201 ppt ?

napoje na wesele (174)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: napoje na wesele

Napisał(a): Gość -

ja też bym postawiła na soki, ewntualnie jakieś napoje gazowane typu cola, fanta lub sprite, osobiście tego nie lubię, ale wiele osób nie wyobraża sobie imprezy bez tego typu rzeczy, cola to rzeczywiście chyba standard, tym bardziej że przyda się jak będziecie mieli whiskey ;)

Reklama

Napisał(a): ~Weronkaa3 -

Energetyki to nie jest chyba dobry pomysł na wesele. Alkohol i wino owszem, ale powinnas kupic soki przede wszystkim i dac gościom kawę do dyspozycji. Najważniejsze i tak jest według mnie miejsce, gdzie organizuje się uroczystośc weselną. My mieliśmy wesele w Best Western Efekt Express i o żadne dodatkowe napoje nie musieliśmy się martwić. Poza tym to bardzo ładna i elegancka sala.

Reklama

Napisał(a): ~magarita -

Zgadzam się, my kupiliśmy napoje gazowane, soki, do wyboru i tymbarki w małych butelkach. Każdy lubi co innego. Aaa no i woda z cytryną. Średnio tak liczyliśmy po 3 l na osobę, a co zostało, to zabraliśmy do domu, nie zmarnowało się ;)

Napisał(a): ~Jessica -

no na wesele to standard chyba - wódeczka. a do wódki najlepsze są soki pomarańczowe, jakiś tarczyn multiwitamina, limonka itd. nie kupowałabym energetyków na wesele, bo jeszcze jakieś stare ciotki wypiją i padną na zawał na sali,a zamiast poprawin będzie pogrzeb hahaha :DD

Reklama

Napisał(a): ~lisufka -

na pewno na weselu musisz mieć różnorodność, zarówno napoje gazowane jak i niegazowane, dobrze żebyś miała też wodę, u mojej przyjaciółki na weselu ze względu na dzieci byłą woda Tymbarka H2 Owoco żeby dzieciaki miały co pić i nie musiały sięgać po gazowane napoje.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakie napoje na wesele
Do góry strony: napoje na wesele