201
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi173
  • Ocen na +0
201 ppt ?

napoje na wesele (174)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: napoje na wesele

Napisał(a): Gość -

Ślubne przygotowania są wykańczające. Zależy jak reagujesz na stres. Jednemu chce się spać na własnym ślubie, inny ma tiki nerwowe:p Kup sobie taki energetyk, który będzie delikatny i najlepiej o jakimś fajnym smaku. albo olej sprawę i relanium
INTERIA.PL

Czasami podświadomie kierują nami emocje i nawet nie sam stres, ale wszystkie uczucia związane z tym wydarzeniem sprawiają, że człowiek się gubi, zapomina, pląta, nie zwrac uwagi na rożne rzeczy... Ja dopiero oglądając film i zdjęcia przypomniałam sobie wiele rzeczy i dostrzegłam to, na co nawet nie zwróciłam uwagi podczas ślubu i wesel: )

Reklama

Napisał(a): ksiegowosconline -

gość 1. mieszanie napojów energetycznych z alkoholem to bardzo kiepski pomysł - mojemu bratu skończył się "wyjazdem" pogotowiem z imprezy - to chyba nie byłby specjalnie pożądany element Twojego wesela, prawda?

2. proponuję zorganizować DOBRĄ kawę i herbatę dostępną całą noc

3. jeżeli rozważasz napoje zimne proponuję coca - colę lub pokrewne - KONIECZNIE w butelkach poniżej nie większych niż 1L (podpici goście miewają "problemy z koordynacją ruchową" i mówiąc krótko łatwiej nafajdać na stołach)

POWODZENIA NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA
nie ma tutaj mowy o łączeniu z alko. u brata na weselu były napoje energetyczne, ale pan barman mial instrukcje jak postępować z gośćmi

Reklama

gość I te napoje mają być tylko dla określonej grupy gości? Starsi i bachory niet? Reszcie dasz w garść przy wejściu? Zawsze wiedziałam, że huczne wesela to wiocha, teraz już to wiem na 100%.
moje wesele nie będzie huczne ani nie będzie wiochą.wah gwan, ja właśnie nie moge spac jak się denerwuję.

Reklama

Ja cały czas mysle o slubie a to za 4 miesiace, czy wszystko wypali, czy goscie beda sie dobrze bawic, chciałabym poprostu zeby wszystko było okej i zeby kazdy byl zadowolony. Śni mi ise po nocach nawet =( boje sie ze niebede umiała dogodzic gosciom, ze ktos bedzie nie zadowolony, ze cos nie wyjdzie.

gość I te napoje mają być tylko dla określonej grupy gości? Starsi i bachory niet? Reszcie dasz w garść przy wejściu? Zawsze wiedziałam, że huczne wesela to wiocha, teraz już to wiem na 100%.
no właśnie. albo w garść albo wiocha z tym, że kelner elegancko ubrany i na paterze puszki będzie podawał?? weź się zastanów czy czasem cyrku z wesela nie będzie. zobacz jk to na zdjeciu wygląda. może to Cie zniechęci
Załączniki:

Wiesz co, akurat brakowało mi tylko jednego na zdjęciu...i dodałam hahaha. Biorę tego kelnera z paterą i znikamy na godzinę. Nie bądź taka spięta, wesele to nie stypa. Życie na kolorow :)
Załączniki:

Hah ja tak świrowałam około 1 mies przed :-P Wtedy to nawet śniły mi się jakieś filiżanki, kubki ,szklanki i różnego rodzaju kieliszki, a ja nie wiedziałam który mam stłuc ( podczas tradycyjnego stłuczenia kieliszków :-P ) U fryzjerki byłam 6 razy na próbnej fryzurze! Dziś z tego się śmieję, ale wtedy dla mnie to była tragedia, że włosy nie wyglądają tak jak chcę :-P Oj świrowałam, świrowałam.. a w dniu wesela stres nie wiem gdzie się zapodział i wszystko poszło jak z płatka :-) Będzie dobrze - nerwy to normalka - u niektórych większe, a u niektórych mniejsze. Rodzinka śmieje się, że jeśli ja ten dzień przeżyłam to wszyscy dadzą radę! :-) energetyki możesz podać, ale nie np. sexenergy haha:D najlepiej klasyczne smaki, najtaniej ci wyjdzie hurtowo, widziałam w Rossmanie, że najtaniej wychodzi Black, bo Red bull był aż za 5 zł:/

Krese Słuchajcie, a czy ktoś z Was jest może z Warszawy? Planuję wypożyczyć wiosną na małą imprezę (ale dość ważną dla mnie) taką fontannę alkoholową http://www.su(...)ontanny widziałam ją na żywo i prezentuje się pięknie, ale ciekawi mnie, czy ktoś z Was miał ją/lub podobną u siebie?
o fajna sprawa, świecą się w nocy? żeby ktoś na nie nie wpadł
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakie napoje na wesele
Do góry strony: napoje na wesele