202
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi174
  • Ocen na +0
202 ppt ?

napoje na wesele (175)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: napoje na wesele

Napisał(a): Gość -

Heksa Nie widzę problemu w tym, żeby na weselu pojawiły się napoje energetyzujące. W zasadzie nie ma ku temu przeciwwskazań - skoro nie wykluczamy z menu kawy (kofeina) herbaty (teina) to nie szukajmy niepotrzebnie problemu. Należy jednak pamiętać o kilku sprawach:
Jedna puszka napoju ok 250ml odpowiada 1 filiżance kawy (ekwiwalent ilości kofeiny)
Mieszanie napojów energetyzujących z wódką choć jest popularne nie zawsze dobrze się kończy. Dzieci i osoby z chorobami serca, (min. nadciśnienie, zaburzenia rytmu) w podeszłym wieku nie powinny pić tego typu napojów. Jeśli napoje pojawią się na stołach przypilnowanie ich dystrybucji będzie niemożliwe. Lepszym pomysłem jest zorganizowanie baru z napojami i profesjonalna obsługą (jako dodatek nie zamiast dystrybucji za pośrednictwem kelnerów) - drinki, soft drinki, specjalne życzenia - w takim wypadku barman będzie miał pod kontrolą znikające napoje.

...
popieram Heksę! jak już miałbym coś radzić to zamów dla tych którzy będą kierowcami na weselu energetyki imitujące drinki: mojito albo kamikaze (np. marka black) i niepijący goście ci nie zasną, a nawet potańczą
INTERIA.PL

Ja boje sie mszy , tego ze zemdleje bo w kosciolach tak mam:) by tylko przetrwac msze a pozniej to pojdzie:) alkoholu nie będę popijać, bo ślub można wtedy unieważnić haha, ale energetyka na pewno się napiję, spróbuj blacka mojito on jest orzeźwiający

Reklama

Reklama

Myślę że to nie jest najlepszy pomysł. ja osobiście absolutnie bym takiego czegoś nie próbował. Już lepiej wynająć dobrego barmana, który zrobi gościom fajne owocowe drinki nie tylko na bazie alkoholu, namiary znajdziesz nahttp://www.we(...)ela.pl/ oraz inne ciekawe pomysły na oryginalne rozwiązania. a co do przetrwania, przy dobrej zabawie na pewno nikt nie będzie myślał o spaniu :)

Reklama

japa99 Energy drinki na weselu- ciekawy pomysł, całkiem mi się spodobał. Wiadomo, że nie muszą być gwiazdą wieczoru a jedynie opcją dla tych którzy będą mieli na nie ochotę. Całkiem niezłe!:)
Cieszę się, że jest ktoś komu spodobał się mój pomysł:)

Napisał(a): zastrzelonyfoch -

diamonds89
gość I te napoje mają być tylko dla określonej grupy gości? Starsi i bachory niet? Reszcie dasz w garść przy wejściu? Zawsze wiedziałam, że huczne wesela to wiocha, teraz już to wiem na 100%.
no właśnie. albo w garść albo wiocha z tym, że kelner elegancko ubrany i na paterze puszki będzie podawał?? weź się zastanów czy czasem cyrku z wesela nie będzie. zobacz jk to na zdjeciu wygląda. może to Cie zniechęci
Wydaje mi się, że pomylilaś puszki, bo black nie ma zielonej na pewno:D

japa99 Energy drinki na weselu- ciekawy pomysł, całkiem mi się spodobał. Wiadomo, że nie muszą być gwiazdą wieczoru a jedynie opcją dla tych którzy będą mieli na nie ochotę. Całkiem niezłe!:)
jaj ktos nie lubi niezdrowych energy drikow, alternatywa moze byc napoj na bazie sody (nazwa mi wypadla), jako ze ma sode pobudza naturalnie, polecam

A ja zamiast niezdrowych energy drinków poszłabym w napoje izotoniczne typu isostar, powerade. Pomagaja w odwodnieniu, zawieraja sole mineralne, mikroelementy, glukoze, czyli sa wręcz wskazane przy spożywaniu alkoholu bo pomagaja uporac sie z kacem!
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakie napoje na wesele
Do góry strony: napoje na wesele