201
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi173
  • Ocen na +0
201 ppt ?

napoje na wesele (174)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: napoje na wesele

Napisał(a): Gość -

kazzan Myślę że to nie jest najlepszy pomysł. ja osobiście absolutnie bym takiego czegoś nie próbował. Już lepiej wynająć dobrego barmana, który zrobi gościom fajne owocowe drinki nie tylko na bazie alkoholu, namiary znajdziesz nahttp://www.we(...)ela.pl/ oraz inne ciekawe pomysły na oryginalne rozwiązania. a co do przetrwania, przy dobrej zabawie na pewno nikt nie będzie myślał o spaniu :)
no dobra ale przecież wyraźnie jest napisane, że nla niepijących, więc jakie drinki proponujesz?
INTERIA.PL

Snowdrop28 A ja zamiast niezdrowych energy drinków poszłabym w napoje izotoniczne typu isostar, powerade. Pomagaja w odwodnieniu, zawieraja sole mineralne, mikroelementy, glukoze, czyli sa wręcz wskazane przy spożywaniu alkoholu bo pomagaja uporac sie z kacem!
W tym to chyba lepsze będą shoty witaminowe

Reklama

kazzan Myślę że to nie jest najlepszy pomysł. ja osobiście absolutnie bym takiego czegoś nie próbował. Już lepiej wynająć dobrego barmana, który zrobi gościom fajne owocowe drinki nie tylko na bazie alkoholu, namiary znajdziesz nahttp://www.we(...)ela.pl/ oraz inne ciekawe pomysły na oryginalne rozwiązania. a co do przetrwania, przy dobrej zabawie na pewno nikt nie będzie myślał o spaniu :)
no dobra ale przecież wyraźnie jest napisane, że nla niepijących, więc jakie drinki proponujesz?

Reklama

basejump
Snowdrop28 A ja zamiast niezdrowych energy drinków poszłabym w napoje izotoniczne typu isostar, powerade. Pomagaja w odwodnieniu, zawieraja sole mineralne, mikroelementy, glukoze, czyli sa wręcz wskazane przy spożywaniu alkoholu bo pomagaja uporac sie z kacem!
nie ma szans żeby to dało komukolwiek energię. do tego się nie wchłania.

Reklama

basejump
fajnie byłoby pobudzić czyms gości a nie urządzać im wieczór witaminowy hahaha

Napisał(a): kamela -

myślę, że pomysł jest świetny jeśli ktoś urządza wesele bez alkoholu, bo obawiałbym się że ktoś pomiesza dużą ilosć alkoholu z dużą ilością energetyka. a jeśli pytasz o konkretny rodzaj: najlepiej jakiś smaczny (niektórzy twierdza, że one wszystkie smakują tak samo), nienajdroższy (!) i też nie najtańszy, bo to tak jakby podć na weselu wino z kartonu i w jakiejś fajnej puszce

Napisał(a): gość -

kamela myślę, że pomysł jest świetny jeśli ktoś urządza wesele bez alkoholu, bo obawiałbym się że ktoś pomiesza dużą ilosć alkoholu z dużą ilością energetyka. a jeśli pytasz o konkretny rodzaj: najlepiej jakiś smaczny (niektórzy twierdza, że one wszystkie smakują tak samo), nienajdroższy (!) i też nie najtańszy, bo to tak jakby podć na weselu wino z kartonu i w jakiejś fajnej puszce
te wymagania spełnia wg mnie black. ale to może kwestia gustu.
sam pomysł energy drinków na wesele? hmm gdybym się żenił też pewnie bym swojej przyszłej żonie to zaproponował:)

annusia Wiesz co, akurat brakowało mi tylko jednego na zdjęciu...i dodałam hahaha. Biorę tego kelnera z paterą i znikamy na godzinę. Nie bądź taka spięta, wesele to nie stypa. Życie na kolorow :)
ciekawe annusia jaki ty miałaś wieczór panieński bo widzę że szalona z ciebie dziewczyna. Może jeszcze gościom podaj ten niebieski alkohol. Wiecie o czym mowa?
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakie napoje na wesele
Do góry strony: napoje na wesele