203
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi175
  • Ocen na +0
203 ppt ?

napoje na wesele (176)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: napoje na wesele

Napisał(a): xenia11 -

Nie wiem czy nie odpisuję trochę za późno bo ślub niedługo, jeśli chodzi o same napoje,, wiele zależy jak rozdawanie ich zorganizujesz by nie było to nachalne ani tandetne, ale pomysł sam w sobie nie jest zły-jednak ostrzegam, że te napoje nie są najlepsze do alkoholu.
Inne pomysły to np. napoje jogurtowe- owocowe. Masz na weselu może barmana? na moim był, i prócz kolorowych genialnych drinków przygotowuje również inne chłodzące napoje!

Re: napoje na wesele

Napisał(a): Gość -

Heksa Nie widzę problemu w tym, żeby na weselu pojawiły się napoje energetyzujące. W zasadzie nie ma ku temu przeciwwskazań - skoro nie wykluczamy z menu kawy (kofeina) herbaty (teina) to nie szukajmy niepotrzebnie problemu. Należy jednak pamiętać o kilku sprawach:
Jedna puszka napoju ok 250ml odpowiada 1 filiżance kawy (ekwiwalent ilości kofeiny)
Mieszanie napojów energetyzujących z wódką choć jest popularne nie zawsze dobrze się kończy. Dzieci i osoby z chorobami serca, (min. nadciśnienie, zaburzenia rytmu) w podeszłym wieku nie powinny pić tego typu napojów. Jeśli napoje pojawią się na stołach przypilnowanie ich dystrybucji będzie niemożliwe. Lepszym pomysłem jest zorganizowanie baru z napojami i profesjonalna obsługą (jako dodatek nie zamiast dystrybucji za pośrednictwem kelnerów) - drinki, soft drinki, specjalne życzenia - w takim wypadku barman będzie miał pod kontrolą znikające napoje.

...
no dokładnie taką samą rade bym dał. Jak już napoje energetyczne to trzeba bezpiecznie podejść do sprawy
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakie napoje na wesele
Do góry strony: napoje na wesele