202
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi174
  • Ocen na +0
202 ppt ?

napoje na wesele (175)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: napoje na wesele

Napisał(a): Gość -

oo to fajnie mialas ja akurat zrobilam spory zapas napojow bo nas gosciu fajnie liczyl i potem w domu przez stosunkowo dlugi czas mialam pewno roznych napoi od blacka po jakies soczki cappy przynajmniej na urodzinach sie przydalo tylko trzeba było to spijac nim minela data waznosci

no wiesz możesz tylko zimne piwko zostawilabym na twoim miejscu na poprawiny, a jak już zaproponowala jakies drinki. z boku bym postawila jakis stolik z roznymi alkoholami tak żeby gosc mogl sobie zrobic drinka jeżeli nie chce pic kielonkow.

Reklama

Reklama

Reklama

Mi akurat wina ostatnio na weselu zabraklo wiec robilam sobie drinki, a potem już tylko soki. Chociaż na poprawinach było piwo no i energizery typu black i reszta. Generalnie wesele było bardzo fajne, tylko szkoda ze nie dali jakiego winka.

Hmm ja na swoim weselu tez mialam sama wodke na stolach, ale z boku zrobilam z mezem kacick z roznymi alkoholami wiec jak ktos nie miał ochoty to mogl sobie wypic winko czy whisky, a co do energetykow to tez nie mialam, ale chyba dam taka podpowiedz siostrze która w lipcu wychodzi za maz, w sumie na poprawinach taki black by sie sprawdzil no i wiadomo zimne piwo tez.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakie napoje na wesele
Do góry strony: napoje na wesele