202
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi174
  • Ocen na +0
202 ppt ?

napoje na wesele (175)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: napoje na wesele

Napisał(a): Gość -

Czlowieczku, przeciez takie stoiska normalnie na wielu weselach sie pojawiaja jako dodatek, zeby goscie byli bardziej dopieszczeni i cieszyli sie z regionalnych produktow, kto przy zdrowych zmyslach skazalby wlasnych gosci weselnych na kieliszek wodki i kawalek kielbasy.

Reklama

Jednak ludzkie pomysly nie przestana mnie zaskakiwac hhehe, raz bylam na weselu gdzie kobiety i faceci ze wzgledu na stan cywilny musieli ubrac sie wedlug legendy danego koloru. Dla mnie pomysl troche cudaczny, ale panna mloda miala wizja. Na cale szczescia bylam tylko osoba towarzyszaca kolegi, wiec mojej rodzinie i posrod znajomych na cale szczescie nie dzieja sie takie cuda.

Troche komicznie to musialo wygladac, przy okazji troche para mloda naciagnela na dodatkowe koszty, bo ja mam dwie sukienki ktore zazwyczaj ubieram zawsze na wesela i przynajmniej nie musze co chwile nowej kupowac. Ja akurat mam spora rodzine wiec dosyc czesto zdarzaja mi sie isc na wesela.

Reklama

Coz ja akurat sie na wesele wybieram i mam nadzieje, ze panstwo mlodzi na poprawiny przygotuja jakies zimne piwko dla pijacych i jakis black energy drink czy inny izotonik dla niepijacych, bo szykuje sie naprawde gruba imprezka. Wesele jest organizowane na wsi, a wiadomo ze wesela w takich lokalizacjach trwaja do bialego rana.

Swoiski klimat i sie zawsze wszyscy bawia. Jak swoje wesele organizowalam w miescie to sie bardzo balam, ze goscie nie beda sie bawic tylko siedziec i marudzic, co gorsza balam sie ze wogole nie beda pic alkoholu. Byly to tylko moje obawy, bo wszyscy goscie sie spisali i do nocy balowali.

Reklama

ludzie bywaja rozni, ale na weselu zazwyczaj kazdy ma dobry nastroj. Ja akurat teraz sie wybieram na wesele przyjaciolki i do rana musze wytrzymac bo bede jej swiadkiem, pewnie przez cala noc bede pic blacka czy innego energetyka, ale wiadomo o impreze trzeba zadbac.

herbalka
ludzie bywaja rozni, ale na weselu zazwyczaj kazdy ma dobry nastroj. Ja akurat teraz sie wybieram na wesele przyjaciolki i do rana musze wytrzymac bo bede jej swiadkiem, pewnie przez cala noc bede pic blacka czy innego energetyka, ale wiadomo o impreze trzeba zadbac.
Wiesz na pocieszenie to para mloda z butelkami bedzie zasuwac, a ty se troche dychniesz. Fakt cala noc bez izotonika jak black nie dasz rady, ale taka impreza jak wesele szybko zleci. Tylko sie obejrzysz, a juz bedzie polowa imprezy. Nie wiem jak wy, ale ja lubie chodzic na wesela.

Jak się ma sprawdzonego wodzireja to każdą imprezę da się rozkręcić, nie wiem po co przychodzić na weselę do osoby której się nie lubi, tylko się przez to nastrój psuje, a zamiast się bawić to goście siedzą ze skwaszaną miną i podpierają ściany.

jeszcze nie byłam na nieudanym weselisku, owszem czasem zdarzają się jakieś wpadki w stylu zgubieni koście przed kościołem, albo goście którzy pomylili kościół. jak ktoś się wybiera na wesele to musi się nastawić na dobrą zabawę, ja z takie założenia przynajmniej wychodzę bo nie chcę państwu młodym popsuć imprezki. wiadomo, że jest to najważniejsza impreza w ich życiu którą będą długo i jeszcze dłużej wspominać.

anettecalette
Jednak ludzkie pomysly nie przestana mnie zaskakiwac hhehe, raz bylam na weselu gdzie kobiety i faceci ze wzgledu na stan cywilny musieli ubrac sie wedlug legendy danego koloru. Dla mnie pomysl troche cudaczny, ale panna mloda miala wizja. Na cale szczescia bylam tylko osoba towarzyszaca kolegi, wiec mojej rodzinie i posrod znajomych na cale szczescie nie dzieja sie takie cuda.
Żartujesz! Dziwna koncepcja na wesele ubierać się według ściśle określonego koloru, takie pomysły to można spotkać w ameryce gdzie druhny zazwyczaj noszą jakieś brzydkie sukienki, ale ja jeszcze jak długo żyje czegoś takiego na weselu nie spotkałam.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jakie napoje na wesele
Do góry strony: napoje na wesele