Odpowiadasz na:
napoje na wesele

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Napoje na wesele- ważna sprawa w miesiącach letnich; pisząc Napoje na wesele – nie chodzi o alkohol tylko alternatywne formy. Zresztą o samych napojach na wesele jest już mnóstwo wątków. Chciałam zapytać was o radę: wyprawiamy wesele w sierpniu, wódkę mamy już kupioną i wino. Standardowe napoje na wesele, jak soki i woda to wiadomo. Zastanawiamy się jeszcze nad innymi napojami bezalkoholowymi. W lecie, wiadomo, gorąc i zaduch. A tu wypadałoby przetańczyć całą noc. Ale wpadłam na pomysł, żeby zafundować gościom puszki napojów energetyzujących. Ale nie wiem jak zostało by to odebrane. Oczywiście, byłyby one „przeznaczone” dla młodych, zdrowych ludzi. Nie są to typowo napoje na wesele, ale nie widzę w tym nic złego, sama też się napiję, bo panna młoda musi być trzeźwa i sprawować nad wszystkim pieczę. Świadkowie nie zadbają o wszystko, tak jak para młoda. Dodatkowo, stres związany z tym ważnym wydarzeniem paraliżuje wiele osób… Jak macie jeszcze inne sposoby by „przetrwać” swój własny ślub- piszcie. Jeśli uważacie, że to nic złego, które smaki albo marki możecie polecić? Które najbardziej by pasowały na wesele? Czy może nie wypada? no nie wiem...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: napoje na wesele

Napisał(a): ~lisufka -

na pewno na weselu musisz mieć różnorodność, zarówno napoje gazowane jak i niegazowane, dobrze żebyś miała też wodę, u mojej przyjaciółki na weselu ze względu na dzieci byłą woda Tymbarka H2 Owoco żeby dzieciaki miały co pić i nie musiały sięgać po gazowane napoje.

Reklama

Napisał(a): ~Jessica -

no na wesele to standard chyba - wódeczka. a do wódki najlepsze są soki pomarańczowe, jakiś tarczyn multiwitamina, limonka itd. nie kupowałabym energetyków na wesele, bo jeszcze jakieś stare ciotki wypiją i padną na zawał na sali,a zamiast poprawin będzie pogrzeb hahaha :DD

Napisał(a): ~magarita -

Zgadzam się, my kupiliśmy napoje gazowane, soki, do wyboru i tymbarki w małych butelkach. Każdy lubi co innego. Aaa no i woda z cytryną. Średnio tak liczyliśmy po 3 l na osobę, a co zostało, to zabraliśmy do domu, nie zmarnowało się ;)

Reklama