10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń213
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +6
10 ppt ?

Narzeczony facet i mezatka (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Narzeczony facet i mezatka

Napisał(a): gość -

Co myslicie o facecie młodym który ma swoją narzeczoną,dodam że dziewczyna jest ładna i też szczupłą jak ja.sa że sobą 7 lat .Ale.. któremu podoba się młoda mężatka dziewczyna jest bardzo ladna atrakcyjna i wgl A on do niej zarywa..daje wyraźne oznaki flirtu (patrzy się na nia wgapia się ,zerka zagaduje kręci się koło niej dotyka przez przypadek),o co mu chodzi..?

Re: Narzeczony facet i mezatka

Napisał(a): ~Kochliwy -

Znasz powiedzenie, ożeń się, będziemy mieli żonę? To że ma dziewczynę, wcale nie znaczy że ciebie nie może przetestować, problem polega na tym czy uda mu się ciebie na tyle zbałamucić żebyś poszła na całość :) Jeśli jednak ma narzeczoną a nie dziewczynę, i kocha ją, powinien sobie ciebie odpuścić. Moja dewiza: jak kocham nie zdradzam :)

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Kobieta -

gość No pewnie tak ,Ale co jak może się zakochał albo coś w tym stylu? Nigdy nie wiadomo czy chodzi mu tylko o seks, czy może chlopak sie zakochał..
Jak się zakochał to na jednym czy kilku bzykaniach nie pozostanie, będzie chciał to kontynuować. Dobrze żeby był szczery wobec dziewczyny z którą jest.

Napisał(a): gość -

A drugiej strony patrząc na to myślę że jeśli chodzi mu o seks tylko to nie powinien zdradzać swojej narzeczonej zapewne jej nie kocha! Jak mysli o niej i skoro pociąga go inna ..bo jakby ja kochal, nie flitrtowalby od (odskoczni) z nią.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Narzeczony facet i mezatka