Odpowiadasz na:
Narzędzia budowlane - gdzie tanio kupić

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witam, gdzie najtaniej kupić dobrej jakości narzędzia elektryczne, czeka nas spory remont mieszkania który będziemy robić sami. Potrzebujemy więc wiertarek i cokolwiek tam będzie jeszcze potrzebne.. :)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Narzędzia budowlane - gdzie tanio kupić

Napisał(a): ~Kamil -

Ja od lat kupuję w sklepie Arsen i jestem zadowolony jak do tej pory. Nie było żadnych problemów z narzędziami, bo jakościowo na pewno jedne z lepszych dostępnych na rynku.

Napisał(a): ~Barteek43 -

Szeroki wybór narzędzi znajdziesz także w ofercie hurtowni budowlanejhttps://www.arsen.pl . Ja zamówiłem stamtąd poziomicę, wiertarkę i szlifierkę. Wszystkie produkty są bardzo dobrze wycenione i posiadają wysoką jakość.

Reklama

Napisał(a): ~elzjo -

zależy jakie te narzędzia najlepiej to szukać konkretnego modelu i porównywać ceny, w necie zdarza mi się zamawiać na rotopino, mają spory wybór elektronarzędzi AEG, a że głównei na sprzetach tej marki pracuję to wybieram u nich zakupy

Napisał(a): ~Marcin34 -

Ja ze swojej strony polecam skontaktować się z firmą, która oferuję sprzedaż artykułów złącznych metalowych i nie tylko. Hurtownia artykułów metalowychhttps://firma(...)alex.pl Metalex z Dąbrowy Górniczej takie artykuły oferuję od 1997 roku wiec można im zaufać.

Reklama