Komentarze (74)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ssss -

Płaska Ziemia jest i dlatego nie polecą na MARSA ,a co najwyżej wyślą Marsa na orbite plaskej Ziemi.
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): A no tak -

Nasa przecież ta ich satanistyczna organizacja to ciągła manipulacja ludzmi. Nudne już są te ich brednie. Ciągle ten sam bełkot. Zmieńcie już płytę.
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): uppps -

Oprócz uszkodzenia DNA wywołującego raka promieniowanie nieodwracalnie uszkadza synapsy i inne struktury. Ta genetyczna modyfikacja astronautów jest dobrym pomysłem. Ale musi być obszerna. Może za kilka set lat będzie technologicznie możliwa.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): zero.bog -

To znaczy - NASA ma zamiar przystąpić do produkcji nowej odmiany ludzi, którzy będą w naturalny sposób pokryci pancerzem o wysokiej zawartości ołowiu. I ten pancerz będzie stanowił osobistą ochronę przed promieniowaniem kosmicznym. Bo kłopot z promieniowaniem polega na tym, że przenikając przez jądra komórkowe przecina łańcuchy DNA. A samych helis DNA nie da się opancerzyć.
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): Eeeee -

Czy oni w NASA to tak na trzeźwo powiedzieli???
Odpowiedź (0)

Napisał(a): NASA klamie -

Po historycznym tzw. "ladowaniu czlowieka na Ksiezycu", szykuje sie nastepna komedia.
Odpowiedzi (10)

Napisał(a): kciN -

I to są prawdziwe zdjęcia kosmosu od NASA hehe!
Odpowiedzi (14)

Napisał(a): hłehłe -

Elyty szukają drogi ucieczki z Ziemi?. Lepiej niech sobie wymienią rozumy. Na używane!. I przeczytają Biblię (im starsze wydanie tym lepiej). Szczególnie rozdział o Apokalipsie do której prowadzą swoimi działaniami. Przed skutkami swoich knowań "elity" i tak nie uciekną. Nory pobudowane w ziemi czy pod górami, za pieniądze z handlu powietrzem (haracz za CO2 idzie prawdopodobnie min na to) im nie pomogą przetrwać.
Odpowiedzi (6)

Napisał(a): Polak -

Pierwsi ,,Marsjanie'' mogą mieć problem a potem koloniści się przystosują.Zwiększy się zwyczajnie wydolność naprawy uszkodzonego w wyniku promieniowania DNA.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz