19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń79
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +41
19 ppt ?

Nasilaja sie przesladowania chrzescijan w Polsce, rzad nie ma odpowiedzi. (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Nasilaja sie przesladowania chrzescijan w Polsce, rzad nie ma odpowiedzi.

Napisał(a): flucifer -

Bomb w Warszawie jeszcze z rok temu bym sie nie spodziewal. Teraz juz wiem, ze twierdza, ze klamia tak bardzo, ze sie nie liczy. Dlatego potrzebne byly interwencje policji a teraz i w sadach pewnie beda mieli zajecie. Ostatnio odnotowano, bo to najwieksi wrogowie kkretaczy (Human Rights) te statystyki tworza, za wiele atakow terrorystow. Atakow bylo wiele, ale celowali w okolo pol tuzina miejsc. Z tych bardziej znanych, to tam, gdzie Dorota Loboda pracuje. Reszta to siedziby organizacji zajmujacych sie ochrona praw czlowieka. Pewnie te w Warszawie mozna na palcach jednej reki policzyc i kazdy zna...
Najczesciej skladano oferty nie do odrzucenia jak: 'odejdz z pracy albo ze swiata', ale powiadamiano rowniez o podlozonych bombach. W sprawie tych prowadzone sa dochodzenia.
Oczywiscie, znana mi jest stara spiewka obroncow terrorystow (m.in.) - marketing zostal przygotowany dla doroslego odbiorcy a nie dla trzyletnich dzieci, i - to ofiary sprowokowaly sprawce, a nawet - gdy w bombie ladunek z wiary to zaden terroryzm... To nalezy ponownie naglowek przeczytac, ci bez granicy miedzy fantazja i rzeczywistoscia byc moze wielokrotnie. Nie ma absolutnie zadnych gwarancji i nikt nie jest w stanie powiedziec do jakiego stopnia nasila sie przesladowania chrzescijan a do jakiego nie. W USA codzienne przysieganie nie odnioslo w wystarczajacej mierze skutku i na poczatku tego roku kilka osob stracilo zycie w ataku na rzad (kujonka sie naczytali po mszy i polasowalo). Z przeszlosci wiadomo, ze zabijanie jak i bomby sa w talii... Nie bylbym zaskoczony gdyby co drugi tu wierzyl, ze gdy tak przyzna sie, ze podlozyl bombe, to jest lepszy od takiego co podlozyl i sie przyznal - bo sklamal, i to wcale nie jest terroryzm.
Moze niedlugo katopaci wypracuja sobie wyniki porownywalne do tych z USA w kategorii 'terroryzm krajowy'? Tam, w czasach gdy na oczach swiadkow dokonywano egzekucji aktywistow byl podobny procent przechrzescijanizowania spoleczenstwa (i spadal).
INTERIA.PL

Re: Nasilaja sie przesladowania chrzescijan w Polsce, rzad nie ma odpowiedzi.

Napisał(a): ireneo -

~gość Napisz to jeszcze raz analfabeto tylko włącz translator.
Zainteresowała mmie twoja refleksja. Mógłbyś podać z czym masz trudności. Ja nie miałem i twoje uwagi pomogłyby uświadomić mi co z treści błędnie zrozumiałem. Nie chciałbym w błędzie tkwić. Przy okazji - analfabetom nie proponuj korzystania z translatora, bo poza informacją, że ty o czymś takim wiesz nic więcej do analfabety nie trafi. Chyba nie podejrzewasz tow. Jarosława, czy tow. Suskiego o korzystanie z niego. I słusznie.

Reklama

~gość
ireneo
~gość Napisz to jeszcze raz analfabeto tylko włącz translator.
Zainteresowała mmie twoja refleksja. Mógłbyś podać z czym masz trudności. Ja nie miałem i twoje uwagi pomogłyby uświadomić mi co z treści błędnie zrozumiałem. Nie chciałbym w błędzie tkwić. Przy okazji - analfabetom nie proponuj korzystania z translatora, bo poza informacją, że ty o czymś takim wiesz nic więcej do analfabety nie trafi. Chyba nie podejrzewasz tow. Jarosława, czy tow. Suskiego o korzystanie z niego. I słusznie.
Nic dziwnego, analfabeta z durniem zawsze się zrozumie ale to nie oznacza, że inni też muszą. Nastały nowe czasy, analfabeta ma durnia adwokata.
Dziwne, że z tobą nie mogę. Wobec tego pytania nie powtórzę.

Napisał(a): ~gość -

Ekspertom z Rzymu przekazano do analizy ślady zabezpieczone podczas sekcji zwłok i pochodzące z foteli polskiego tupolewa. Po badaniach w Rzymie wiadomo, że są na nich ślady trotylu oraz RDX (heksogenu). To potwierdzenie badań brytyjskich prowadzonych w Forensic Explosives Laboratory (FEL) w Kent - podał tygodnik.

Reklama

~gość Ekspertom z Rzymu przekazano do analizy ślady zabezpieczone podczas sekcji zwłok i pochodzące z foteli polskiego tupolewa. Po badaniach w Rzymie wiadomo, że są na nich ślady trotylu oraz RDX (heksogenu). To potwierdzenie badań brytyjskich prowadzonych w Forensic Explosives Laboratory (FEL) w Kent - podał tygodnik.
Ruskie puścili włoskich biniendów do wraku?, Uznam, że dojni mogli pozwolić wykopać jakiegoś wskazanego nieboszczyka, który był w ich łapach. Dziwnym byloby, ze o takim zdarzeniu nie wyli.

Napisał(a): flucifer -

~gość Nastały nowe czasy.
Pozornie, stad sie pewnie bierze to okreslenie 'postepowcy' itp. a na przyklad Alianci pokazali, ze sojusze potrafia zlo powstrzymac.
Jedynym powodem dla ktorego prawa czlowieka nie sa odwiecznym wrogiem kkretaczy jest fakt, ze prawa czlowieka to zeszlowieczny wynalazek. Tak jak Aliantow tu rowniez inspiracja bylo stworzenie przez katopatow takich organizacji jak Trzecia Rzesza, a celem wskazywanie barbarzyncom granicy, ktorej cywilizowany czlowiek nie przekroczy. Wtedy nastaly te 'nowe czasy' gdy to prawa czlowieka staly sie najwiekszym wrogiem kkretaczy.
Temat o tym jak terrorem probuja ta granice zniszczyc.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Nasilaja sie przesladowania chrzescijan w Polsce, rzad nie ma odpowiedzi.