87
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +0
87 ppt ?

Naturalne farby do włosów (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Naturalne farby do włosów

Napisał(a): Gość -

Hej, szukałam na forum, ale nie znalazłam jeszcze takiego tematu. Jakiś czas temu koleżanka poleciła mi stosowanie naturalnych farb do włosów, które można kupić w aptece. Przekonywała mnie, że nie powinnam stosować farb drogeryjnych, bo zawierają szkodliwe substancje, które niszczą włosy, a moje są i tak mocno podniszczone, więc jeżeli dalej chcę farbować to powinnam je zmienić. Poszłam do apteki i dopytywałam się o te farby naturalne i farmaceutka poleciła mi color&soin. Powiedziała, że są zdrowsze, nie zawierają amoniaku, parabenów itd. Obejrzałam paletę kolorów i powiem szczerze, że trochę się zaskoczyłam, bo były naprawdę ładne :D cały czas się zastanawiam czy faktycznie nie zacząć ich używać, ale szukam najpierw opinii. Stosował je ktoś? Jesteście zadowolone? Będę wdzięczna za jakieś informacje :)
INTERIA.PL

Re: Naturalne farby do włosów

Napisał(a): gość -

wszystkie chemiczne farby niszcza wlosy,kolezanka nic nowego ci nie powiedziała,czego bys sama nie wiedziała,oprocz płukanek ziolowych ,wiec nie pisz ze dla Ciebie to taka nowość,ze az kollezanka Tobie musiala o tym opowiedzieć,po za tym jeszcze kobiety stosuja maski do wlosow,jedwabie bomby witaminowe,nie tylko szampon i odzywka,jak bys nie wiedziała,bo zapewne by Lyse chodzily,jak by taka wiedze posiadaly jak ty,i pielegnacje,w tak miernym stopniu,jeszcze dochodzą kuracje witaminowe do wewnątrz wiec nie zartuj sobie z farby jakiejś,dlatego nie wygladaja na swój wiek,tylko jak podlotki,nic z nieba się nie bierze

to, że farby niszczą włosy to ja wiem, ale chodzi o to, że nie znam się za bardzo na rodzajach farb, a teraz jednak wybór jest dużo większy niż był kiedyś. Niby wiedziałam, że są farby bez amoniaku, parabenów itd. ale nie wiedziałam, które to są farby, że można kupić je wyłącznie w aptece, albo że mogą je używać kobiety w ciąży co jest dla mnie istotna informacją, bo obecnie staram się o dziecko ;) swoją droga kupiłam już kilka dni temu color&soin jeden z odcieni brązu i będę w weekend sprawdzać jak wypadł. Dokładnie chodzi o odcień 6B. Używał ktoś tych farb? kolor faktycznie wyszedł taki jak powinien?

Nie słyszałem nigdy o farbie bez chemii. Jeżeli nawet zmieszamy dwa naturalne składniki ze sobą to jest już chemia, wydaje mi się że jest to typowy chwyt marketingowy. Co mogę polecić to http://uradka(...)wlosow/ bez amoniaku z firmy Vitality's o właściwościach regenerujących włosy ostatnio w palecie pojawiły się nowe kolory które nie są jeszcze dostępne.

Napisał(a): gość -

Oj, nie powinny wpływać negatywnie na włosy - o ile tylko sensownie je kupujecie. Z szamponów to na pewno HB Jeunesse - powiększający objetość włosów. Nie sądziłam, że takie efekty można uzyskać samym szamponem, a okazuje się, że można.

Cześć! Używałam wielu farb do włosów m.in. biokap, color&soin i byłam z nich całkiem zadowolona, jednak moje włosy z każdym kolejnym farbowaniem stawały się coraz gorsze. Zaczęłam szukać jakiegoś lepszego rozwiązania, moje włosy od kiedy pamiętam nie lubiły chemii, moja koleżanka doradziła mi korzystanie z naturalnych farb. Znalazłam hennę Swati, którą systematycznie kupuję w sklepie Bombay Baazarhttp://www.bo(...)az-150g
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • naturalna farba do wosw apteka
  • naturalne farby do wosw forum
  • najlepsza naturalna farba do wlosow
  • naturalne farby do wosw
  • farby naturalne do farbowania wlosow opinie
  • forum color soin farba
  • naturalne farby do wosw opinie
  • apteczne farby do wlosow
  • ranking farb do włosów
  • farby do włosów opinie ranking