9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń25
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +0
9 ppt ?

Naturalne kosmetyki online (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Naturalne kosmetyki online

Napisał(a): ~Agnieszka11 -

Dziewczyny, mam do Was pytanie. Otóż jakie sklepy z naturalnymi kosmetykami możecie szczególnie polecić? Szczególnie zależy mi na sklepach online. Niestety wybór w mojej osiedlowej drogerii jest w zasadzie żaden, a bardzo zależy mi na skutecznych produktach, o fajnym składzie. Z góry pięknie dziękuje za wszelkie polecenia:)
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Naturalne kosmetyki online

Napisał(a): ~Ewelina -

Nie wiem, o jakie konkretnie produkty Ci chodzi, ale generalnie duży wybór kosmetyków naturalnych można znaleźć na e-naturalne.pl . Osobiście kupuję tam artykuły z serii Renew Rose . Genialnie odżywiają skórę, a przy tym ogólnie fajnie wpływają na jej kondycję. Odkąd je stosuję, mam wrażenie, że już nie wyglądam na swoje lata, co mnie bardzo cieszy:)

Reklama

Napisał(a): ~Tomasz -

Zapraszam do naszego sklepu
https://mcslaboratory.com/
Obecnie posiadamy w sprzedaży 8 kremów. Następne pojawią się w najbliższym czasie.
Mile widziane są sugestie co do nowych produktów.
Kremy robione są ręcznie z najwyższej jakości surowców.
Dokładny opis znajduje się na stronie.
W przypadku pytań lub/i w celu uzyskania indywidualnego kodu rabatowego proszę o kontakt shop@mcslaboratory.com

Napisał(a): ~Maja -

~Dorota
~Maja Korres ma bardzo fajne naturalne kosmetyki
Nie znam tej marki. Możesz powiedzieć coś więcej?
Bardzo fajna grecka firma. Kosmetyki są naturalne, składy oparte o wiedzę z zakresu homeopatii i zielarstwa, składniki są ekologiczne. Są wolne od olejów mineralnych, silikonów, parabenów czy glikolu propylenowego. Mnie bardzo przypadły do gustu, zwłaszcza kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Niestety, chyba nie występują w stacjonarnych drogeriach, nie widziałam i kupuję nahttps://www.n(...)olagen.

Napisał(a): ~ccxc -

Mam za sobą próby z kosmetykami od Krystyny Jandy (www.janda.pl) i powiem szczerze, że fajnie te produkty się sprawdzają, mam wrażenie że jeśli chodzi o same kremy to mają jednolitą strukturę i dzięki temu super się je rozprowadza a z wchłanianiem też nie ma problemu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Naturalne kosmetyki online