3
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
3 ppt ?

Naturalne rozjaśnianie włosów blond (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Naturalne rozjaśnianie włosów blond

Napisał(a): ~Blondyna -

Jak naturalnie rozjaśnić blond włosy? Mam włosy w kolorze blond, ale chciałabym żeby były jaśniejsze, tylko nie wiem jak je rozjaśnić... Nie chcę kupować żadnych farb do włosów i rozjaśniaczy, chciałabym jakoś naturalnymi sposobami rozjaśnić te blond włosy, jakieś płukanki naturalne do włosów czy coś....
INTERIA.PL

Re: Naturalne rozjaśnianie włosów blond

Napisał(a): Gość -

Jak chcesz sobie bardzo rozjaśnić te blond włosy to możesz spróbować wody utlenionej, ale szczerze nie polecam tego sposobu ;) bardziej naturalnym sposobem na rozjasnienie włosów (zwłaszcza jak masz blond włosy) jest plukanka z rumianku. Rumianek powinien rozjaśnić włosy, Zwłaszcza jak będziesz to robić często :)

Napisał(a): ~Blond -

Kup szampon do blond włosów, najlepiej na bazie rumianku i dodaj kilka kropel soku z cytryny - będziesz zaskoczona jak szybko uda Ci się rozjaśnić włosy bez konieczności kupowania farb ;) to szybki i naturalny sposób na rozjasnienie blond włosów :)

Reklama

Napisał(a): Gość -

~Blond Kup szampon do blond włosów, najlepiej na bazie rumianku i dodaj kilka kropel soku z cytryny - będziesz zaskoczona jak szybko uda Ci się rozjaśnić włosy bez konieczności kupowania farb ;) to szybki i naturalny sposób na rozjasnienie blond włosów :)
Rumianek przyżółca włosy, a cytryna może rzeczywiście nieco rozjaśniać, wystarczy dodać łyżkę soku na litr wody do płukania włosów po myciu, dodatkowo włosy szybko dadzą się rozczesać i będą błyszczące.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Naturalne rozjaśnianie włosów blond