Odpowiadasz na:
Naturalne rozjaśnianie włosów blond

~Blondyna
Temat dodał(a):
~Blondyna -
Jak naturalnie rozjaśnić blond włosy? Mam włosy w kolorze blond, ale chciałabym żeby były jaśniejsze, tylko nie wiem jak je rozjaśnić... Nie chcę kupować żadnych farb do włosów i rozjaśniaczy, chciałabym jakoś naturalnymi sposobami rozjaśnić te blond włosy, jakieś płukanki naturalne do włosów czy coś....

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 3 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Naturalne rozjaśnianie włosów blond

Napisał(a): ~Blond -

Kup szampon do blond włosów, najlepiej na bazie rumianku i dodaj kilka kropel soku z cytryny - będziesz zaskoczona jak szybko uda Ci się rozjaśnić włosy bez konieczności kupowania farb ;) to szybki i naturalny sposób na rozjasnienie blond włosów :)

Napisał(a): Gość -

Jak chcesz sobie bardzo rozjaśnić te blond włosy to możesz spróbować wody utlenionej, ale szczerze nie polecam tego sposobu ;) bardziej naturalnym sposobem na rozjasnienie włosów (zwłaszcza jak masz blond włosy) jest plukanka z rumianku. Rumianek powinien rozjaśnić włosy, Zwłaszcza jak będziesz to robić często :)

Reklama

Napisał(a): ~Blondyna -

Jak naturalnie rozjaśnić blond włosy? Mam włosy w kolorze blond, ale chciałabym żeby były jaśniejsze, tylko nie wiem jak je rozjaśnić... Nie chcę kupować żadnych farb do włosów i rozjaśniaczy, chciałabym jakoś naturalnymi sposobami rozjaśnić te blond włosy, jakieś płukanki naturalne do włosów czy coś....