2
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +-6
2 ppt ?

Naturalne sposoby leczenia dziecka - stosujecie? (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Naturalne sposoby leczenia dziecka - stosujecie?

Napisał(a): Gość -

Od jakiegoś czasu nie chodzę z dzieckiem do lekarza, gdy jest chore. Bardzo zawiodlam się na naszym rodzinnym lekarzu, który przy każdej drobnej infekcji zapisywał dziecku antybiotyki, wyczytałam gdzieś, że flora bakteryjna po takiej kuracji odbudowuje się prawie 6 miesięcy. Moim zdaniem lekarze idą na łatwiznę i od razu na wszystko zapisują antybiotyki. Dlatego w końcu się zbuntowałam i w przypadku mniej poważnych chorób nie chodzę z dzieckiem do lekarza. Jak jest przeziębione to szykuje mu np. gorące mleko+miód+czosnek. Tylko w skrajnych przypadkach chodzę do lekarza. Co o tym myślicie? A może też stosujecie naturalne sposoby leczenia dziecka?
INTERIA.PL

Re: Naturalne sposoby leczenia dziecka - stosujecie?

Napisał(a): Gość -

papayka Od jakiegoś czasu nie chodzę z dzieckiem do lekarza, gdy jest chore. Bardzo zawiodlam się na naszym rodzinnym lekarzu, który przy każdej drobnej infekcji zapisywał dziecku antybiotyki, wyczytałam gdzieś, że flora bakteryjna po takiej kuracji odbudowuje się prawie 6 miesięcy. Moim zdaniem lekarze idą na łatwiznę i od razu na wszystko zapisują antybiotyki. Dlatego w końcu się zbuntowałam i w przypadku mniej poważnych chorób nie chodzę z dzieckiem do lekarza. Jak jest przeziębione to szykuje mu np. gorące mleko+miód+czosnek. Tylko w skrajnych przypadkach chodzę do lekarza. Co o tym myślicie? A może też stosujecie naturalne sposoby leczenia dziecka?
lekarze spełniają oczekiwania ludzi którzy usilnie domagają się leczenia nawet jeśli nie jest konieczne taka moda którą sami wykreowaliśmy

Re: Naturalne sposoby leczenia dziecka - stosujecie?

Napisał(a): gość -

cZYLI JESTEŚ OSOBĄ NIEODPOWIEDZIALNĄ!!!jak można nie iść z chorym dzieckiem do pediatry tylko uważać siebie za osobę znającą się na leczeniu?Jeżeli to tylko katarek,czy lekki ból gardła to mozna spróbować domowych środków ale tak?Wycowałam troje dzieci i do głowy by mi nie przyszło leczyć je na własna rękę!!!

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Naturalne sposoby leczenia dziecka - stosujecie?