Odpowiadasz na:
Naturalne sposoby leczenia dziecka - stosujecie?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Od jakiegoś czasu nie chodzę z dzieckiem do lekarza, gdy jest chore. Bardzo zawiodlam się na naszym rodzinnym lekarzu, który przy każdej drobnej infekcji zapisywał dziecku antybiotyki, wyczytałam gdzieś, że flora bakteryjna po takiej kuracji odbudowuje się prawie 6 miesięcy. Moim zdaniem lekarze idą na łatwiznę i od razu na wszystko zapisują antybiotyki. Dlatego w końcu się zbuntowałam i w przypadku mniej poważnych chorób nie chodzę z dzieckiem do lekarza. Jak jest przeziębione to szykuje mu np. gorące mleko+miód+czosnek. Tylko w skrajnych przypadkach chodzę do lekarza. Co o tym myślicie? A może też stosujecie naturalne sposoby leczenia dziecka?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 2 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Naturalne sposoby leczenia dziecka - stosujecie?

Napisał(a): Gość -

papayka Od jakiegoś czasu nie chodzę z dzieckiem do lekarza, gdy jest chore. Bardzo zawiodlam się na naszym rodzinnym lekarzu, który przy każdej drobnej infekcji zapisywał dziecku antybiotyki, wyczytałam gdzieś, że flora bakteryjna po takiej kuracji odbudowuje się prawie 6 miesięcy. Moim zdaniem lekarze idą na łatwiznę i od razu na wszystko zapisują antybiotyki. Dlatego w końcu się zbuntowałam i w przypadku mniej poważnych chorób nie chodzę z dzieckiem do lekarza. Jak jest przeziębione to szykuje mu np. gorące mleko+miód+czosnek. Tylko w skrajnych przypadkach chodzę do lekarza. Co o tym myślicie? A może też stosujecie naturalne sposoby leczenia dziecka?
lekarze spełniają oczekiwania ludzi którzy usilnie domagają się leczenia nawet jeśli nie jest konieczne taka moda którą sami wykreowaliśmy

Re: Naturalne sposoby leczenia dziecka - stosujecie?

Napisał(a): Gość -

Od jakiegoś czasu nie chodzę z dzieckiem do lekarza, gdy jest chore. Bardzo zawiodlam się na naszym rodzinnym lekarzu, który przy każdej drobnej infekcji zapisywał dziecku antybiotyki, wyczytałam gdzieś, że flora bakteryjna po takiej kuracji odbudowuje się prawie 6 miesięcy. Moim zdaniem lekarze idą na łatwiznę i od razu na wszystko zapisują antybiotyki. Dlatego w końcu się zbuntowałam i w przypadku mniej poważnych chorób nie chodzę z dzieckiem do lekarza. Jak jest przeziębione to szykuje mu np. gorące mleko+miód+czosnek. Tylko w skrajnych przypadkach chodzę do lekarza. Co o tym myślicie? A może też stosujecie naturalne sposoby leczenia dziecka?

Reklama