20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi10
  • Ocen na +0
20 ppt ?

nawracajace odciski i tarka na pietach… co robic? (11)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

nawracajace odciski i tarka na pietach… co robic?

Napisał(a): Gość -

czesc! mam pytanko… co robicie z odciskami i strasznie zrogowaciala skora na pietach? strasznie mnie to boli, juz probowalam wszelkich sposobow domowych, tre to cholerstwo niemal codziennie, az do krwi juz ;/ i nic, a odciski pojawiaja sie co jakis czas mniej wiecej w tych samych miejscach. buty nosze plaskie, nic nogami specjalnego nie robie, chyba to co kazdy czlowiek… a problem i tak zawsze wraca. macie jakies rady? COKOLWIEK bedzie pomocne… wiem problem jest jaki jest ale ja juz serio nie wiem co mam robic ;/
INTERIA.PL

Re: nawracajace odciski i tarka na pietach… co robic?

to sie da wyciac po prostu :) i nie trzyj bo bedzie tylko gorzej!!! tez tak mialam, nie ran sobie nog bo to bez sensu! idz do podologa, teraz jest ich coraz wiecej, nie piszesz skad jestes ale jak z jakiegos wiekszego miasta to tam na pewno ktos taki bedzie :)

Reklama

Napisał(a): gość -

Pięt lepiej nie szorować do krwi, bo można je zainfekować. Wypróbuj krem firmy Scholl. Krem nazywa się: "Krem regenerujący na popękane pięty". Mają też dobry "Płyn do usuwania odcisków". Ich preparaty działają zaskakująco skutecznie. Z pewnością wkrótce zapomnisz o swoich dolegliwościach. Powodzenia!

Profesja podologa jest coraz popularniejsza, i świadomość konieczności zadbania o zdrowie stóp też na szczęście coraz większa. To co opisujesz faktycznie wymaga interwencji specjalisty - na szczęście wnioskując z opisu jest stosunkowo łatwe do wyleczenia. Podolog wytnie zrogowaciały naskórek i odciski, być może zaleci też specjalną wkładkę, która nieco inaczej pozwoli rozłożyć ciężar podczas chodzenia. Więcej na ten temat tutaj:http://www.po(...)krakow/ Jeśli jesteś z okolic Krakowa - zapraszamy do nas, do Podgórskiego Domu Urody. Podologia to jedna z naszych specjalizacji, mamy wykwalifikowaną kadrę i chętnie pomożemy!

Reklama

Doraźnie mogą pomóc kremy z 30% mocznikiem które złuszczą zrogowaciały naskórek albo modne ostatnio skarpetki złuszczające. Wiele firm ma je w swojej ofercie, ja widziałam je u bielendy w serii Comfort dedykowanej do stóp i do dłoni.

Reklama

Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie!

Wśród osób, które zapiszą się do szkoły Delta Edukacja do września 2016 zostanie wylosowana nagroda- TABLET!

Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak:
- Technik Weterynarii
- Technik Usług Kosmetycznych
- Technik Rachunkowości
-Technik Administracji
- Technik Informatyk
- Florysta
-Opiekun Medyczny
- Technik BHP
i wiele innych
Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły.

W szkole Delta Edukacja nie płacisz:
- wpisowego
- czesnego
- za sesje egzaminacyjną
-egzaminy zawodowe
-legitymację, indeks
-rezygnację
-frekwencję

oraz nie podpisujesz żadnej umowy!

Nauka jest w 100 % darmowa!
W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Napisał(a): ~pawel037 -

dla mnie bardzo pomocna był wizyta u podologa, stopy były już tak suche że nic mi nie pomagało.. zgłosiłem się do centrum Podologicznego w Tarnowie i po kłopocie, miła pani zdiagnozowała przyczynę problemu i dała mi profilaktyczne leczenie
« Wróć do tematów
Do góry strony: nawracajace odciski i tarka na pietach… co robic?