11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń36
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +16
11 ppt ?

Nawracajcie się do Jezusa Chrystusa. (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Nawracajcie się do Jezusa Chrystusa.

Napisał(a): ireneo -

Z tych nauk to wiele nie kumasz. To zbyteczne gdyż powinnością wiernych jest szybkie wstąpienie do domu pana. Nie ufasz mu a on za pomocą koronawirusa chce ciebie u siebie. Pozdrów go ode mnie:)

Napisał(a): abce -

ireneo Z tych nauk to wiele nie kumasz. To zbyteczne gdyż powinnością wiernych jest szybkie wstąpienie do domu pana. Nie ufasz mu a on za pomocą koronawirusa chce ciebie u siebie. Pozdrów go ode mnie:)
Przy poważnych i wrażliwych temat postaraj się aby nie kpić , bo to Ci nie dodaje powagi .

Reklama

Napisał(a): ireneo -

abce
ireneo Z tych nauk to wiele nie kumasz. To zbyteczne gdyż powinnością wiernych jest szybkie wstąpienie do domu pana. Nie ufasz mu a on za pomocą koronawirusa chce ciebie u siebie. Pozdrów go ode mnie:)
Przy poważnych i wrażliwych temat postaraj się aby nie kpić , bo to Ci nie dodaje powagi .
Nie dbam o twoje i podobnych poważanie. Nie wykluczone iż twój osąd wynika z dyletanctwa. Typowe dla wypowiadających się bez wystarczsjącej wiedzy o temacie. Jeśli nadal będziesz miała ciągoty do personalnych ocen, podeprzyj je analizą tekstu. Wskaż, dla przykładu, co świadczy o kpieniu. Kulturalniej będzie jesli odniesiesz się do treści, a nie oceny ją piszącego.Też tak potrafię - bredzisz . Jakie to proste, prawda?
Zważ, że odpowiadam na zaczepkę tego ignoranta, klepiącego tu bezmyślnie slogany. Pod twoim adresem też. Twoja wypowiedź od Jezusa cie oddala w równym stopniu jak jego, prezentującego grzeszną pychę.

Reklama

Napisał(a): pintapalec -

A nie lepiej i prościej było by, gdyby Jezusek zwrócił się z prośbą lub modlitwą do swojego boskiego tatusia ? O to żeby nie zsyłał na ludzkość swoich pandemii wirusowych które torturują ludzkość..I wreszcie pokazał swoją globalną miłość i dobroć względem wszystkich ludzi..Przecież ten jego bóg ojciec jest podobno wszechmogący ?

Napisał(a): ~Brzask -

ireneo
Czy ty się dobrze czujesz ?

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Nawracajcie się do Jezusa Chrystusa.